Logitech представив клавіатуру з підсвічуванням символів

457

Компанія Logitech представила подзаряжаемую бездротову клавіатуру з підсвічуванням клавіш – Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, забезпечує яскраву й чітку підсвічування — вдень і вночі. Новітня клавіатура Logitech оснащена датчиком освітленості і сенсором руху, що забезпечує користувачам правильно підібрану яскравість підсвічування і економічне використання акумуляторів.


Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

Бездротова клавіатура K800, використовуючи датчик освітленості, автоматично налаштовує яскравість підсвічування, грунтуючись на кількості світла в кімнаті. Сенсори руху включають підсвітку, як тільки користувач підносить руки до клавіатури. Варто користувачеві прибрати руки від клавіш і підсвічування автоматично відключається. В результаті, час роботи моделі від акумуляторів становить до 10 днів без підзарядки.

Підзаряджати акумулятори можна під час набору тексту завдяки micro-USB з’єднання.

Клавіатура забезпечує зручний набір тексту за рахунок вигнутої форми клавіш Logitech Incurve keys і використання системи клавіш PerfectStroke. Система клавіш PerfectStroke робить кожне натискання на клавіші плавним і тихим. Крім того, букви і символи на клавішах стійкі до зносу.

Клавіатура Wireless Illuminated Keyboard K800 — сама остання модель в лінійці пристроїв, сумісних з крихітним приймачем Logitech Unifying, який настільки малий, що його можна залишати завжди включеним в ноутбук. Клавіатури, сумісні з приймачем Unifying, використовують з’єднання Logitech Advanced 2.4 GHz.

Бездротова клавіатура з підсвічуванням клавіш Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 очікується у продажу у вересні за рекомендованою роздрібною ціною 100 євро.