Logitech Speaker System Z623: акустична система потужністю 200 Вт

399

Компанія Logitech представила акустичну систему Logitech Speaker System Z623, сертифікованої за стандартом THX. З цієї акустикою формату 2.1 і потужністю 200 Вт користувачі зможуть отримати якісний звук незалежно від того, підключений до комп’ютера або до телевізора.


Logitech Speaker System Z623

Система оснащена необхідними входами і виходами для швидкого одночасного підключення до трьох пристроїв. З RCA-входом і 3,5 мм аудіо-входами, а також гніздом для підключення навушників користувачам буде потрібно всього кілька хвилин для повної налаштування і підключення до комп’ютера, ігрової приставки, музичного центру, телевізора або DVD-програвача. Для зручного управління акустичною системою на правій колонці розташовані кнопки, що дозволяють регулювати гучність, підвищувати або знижувати рівень басів.

Logitech Speaker System Z623
Logitech Speaker System Z623

Для повного занурення в аудіо акустика Logitech Z623 пройшла сертифікацію за стандартом THX. Вона розроблена для точного відтворення тонового балансу, незалежно від того, що слухає користувач. Для відповідності жорстким виробничим стандартам THX, при розробці двох сателітних колонок і сабвуфера Z623 інженери Logitech впритул працювали з фахівцями THX. Акустична система пройшла більше 400 акустичних та електронно-вимірювальних тестів, що визначають показники частотного охоплення, вихідної потужності, спотворень, шуму і загальної продуктивності.

Logitech Speaker System Z623
Logitech Speaker System Z623

Акустична система Logitech Speaker System Z623 очікується у продажу в США і Європі у вересні за рекомендованою роздрібною ціною 170 євро.