Logitech випустила нові пульти серії Harmony

510

Компанія Logitech випустила нові моделі пультів Logitech Harmony 600 і Logitech Harmony 650. Обидві моделі дозволяють одним натисканням керувати звичними пристроями. Вони відрізняються простотою установки і зручністю використання. Крім того, пристрої здатні замінити до п’яти різних пультів.


Logitech Harmony 600

Кнопки активації одним натисканням допомагають автоматично включити необхідні пристрої і вибрати потрібні налаштування. По завершенні онлайн-налаштування можна одним натисненням вибрати потрібний режим, скажімо, «перегляд DVD». Після чого пульт Logitech Harmony автоматично включає всі потрібні пристрої і вибирає відповідні налаштування вхідного сигналу.

Всі необхідні команди, наприклад, регулювання потужності і звуку, відображає на монохромному дисплеї з підсвічуванням пульт Logitech Harmony 600. «Розумний» дисплей, в разі необхідності, також допомагає в роботі — досить натиснути кнопку Help (допомога) і відповісти на ряд питань.

Logitech Harmony 600
Logitech Harmony 600

Якщо ви віддаєте перевагу кольоровий дисплей, вибирайте Logitech Harmony 650. На кольоровому дисплеї цієї моделі виводяться іконки каналів і команди керування підключеними пристроями. Припустимо, при перегляді телевізора, ви бачите іконки своїх улюблених телевізійних каналів, що дозволяє швидко перемикатися буквально одним натисканням між програмами передач — не потрібно вводити або запам’ятовувати номер каналів.

Пульти Logitech Harmony 600 надійдуть у продаж за рекомендованою роздрібною ціною 60 євро, а Logitech Harmony 650 за рекомендованою роздрібною ціною 80 євро. Обидва нових пульт Logitech Harmony очікуються у продажу в США і Європі в березні 2010 року.