Logitech випустив подзаряжаемую гарнітуру F540 для любителів приставок

294

Компанія Logitech представила бездротову гарнітуру Logitech Wireless Headset F540, розроблену спеціально для геймерів, які люблять грати на приставках. Новинка дозволяє користувачам підключати одночасно до трьох аудіопристроїв, в тому числі PS3 і Xbox 360. При цьому гарнітура забезпечує бездротове стереозвучання і дозволяє спілкуватися по голосовому чату, забезпечуючи свободу пересування користувача.


Logitech Wireless Headset F540

Новинка укомплектована базовою станцією з трьома аналоговими входами, що дозволяють одночасно підключати до трьох аудіопристроїв, таких як ігрова приставка, телевізор, DVD-програвач, Logitech Squeezebox, MP3-плеєр та інші.

Logitech Wireless Headset F540
Logitech Wireless Headset F540

Всі необхідні клавіші управління розташовуються на гарнітури: регулювання гучності, голосовий чат і мікрофону; клавіші вибору джерела звуку, що дозволяють швидко переходити між пристроями. Шумоізоляційні конструкція гарнітури має регульоване наголов’я, що забезпечує індивідуальну настройку положення навушників.

Logitech Wireless Headset F540
Logitech Wireless Headset F540

В бездротової гарнітури Logitech Wireless Headset F540 використовуються 40 мм динаміки з лазерної калібруванням, мікрофон з шумозаглушенням.

Logitech Wireless Headset F540
Logitech Wireless Headset F540

Бездротове з’єднання на частоті 2,4 ГГц забезпечує достатню для геймерів продуктивність і дозволяє легко переміщатися під час гри. Крім того, підзаряджаються гарнітура Logitech Wireless Headset F540 забезпечує до 10 годин безперервної гри без підзарядки, і акумулятор можна заряджати прямо під час гри.

Бездротова гарнітура Logitech Wireless Headset F540 очікується у продажу на території США в жовтні 2010 року, а в Європі — в грудні 2010 року, за рекомендованою роздрібною ціною 150 євро.