M-серія — нові проектори від Samsung на базі технології 3LCD

450

Компанія Samsung Electronics представила нові проектори — моделі SP-M205, SP-M225, SP-M255.

Нова M-серія проекторів Samsung створена на базі технології 3LCD (технології трьох РК-матриць). Технологія 3LCD використовує напівпрозорі дзеркала, ділять білий світло на основні колірні компоненти палітри RGB: червоний, зелений і синій. Кожен з цих кольорів спрямовується на свій власний LCD-чіп, після чого три отримані зображення об’єднуються призмою в одне повнокольорове зображення, що проектується спеціальним об’єктивом на екран.

Нові моделі проекторів M-серії забезпечують яскраве і природне зображення з мільйоном колірних відтінків і опрацюванням найдрібніших деталей. Крім того, проектори SP-M270 і SP-M300 відрізняються високим рівнем контрастності 2000:1.

Нові моделі SP-M205, SP-M225, SP-M255 характеризуються високим рівнем яскравості 2000, 2200 і 2500 люмен, завдяки чому підійдуть для використання в навчальних аудиторіях або для мобільних презентацій, чому також сприяє легкість інсталяції та настроювання. Моделі SP-M270 і SP-M300, забезпечені сверхяркими джерелами світла (2700 і 3000 люмен відповідно), підійдуть для бізнесу.

Термін служби лампи без заміни нових проекторах — до 5000 годин в економічному режимі, що в 1,5-2 рази більше ніж у традиційних моделях. Крім того, даний режим відрізняється низьким споживанням електроенергії і комфортним рівнем шумового фону нижче 32 Дб.

Відрізняючись низькою вагою 2,5 кг і малими габаритами 279х229х79 мм, нові портативні проектори Samsung серії М дозволяють робити професійні презентації в будь-яких умовах — від рядових презентацій в кімнаті для ділових зустрічей до стаціонарного використання у залі засідань. Нові моделі виконані в білому кольорі. Дизайнери Samsung оснастили проектори легко відкидається підставкою, яка дозволяє швидко встановити і налаштувати проектор, за лічені секунди підготувавши його до презентації. Крім того, конструкція корпусу розроблена для максимально зручної заміни лампи або фільтра.

Проектори серії M оснащені рядом додаткових можливостей, помітно полегшують роботу з презентаціями та відео. Для того, щоб зробити мобільний презентацію або організувати перегляд відео в польових умовах, користувачам моделей SP-M205, SP-M225, SP-M255 навіть не доведеться брати з собою ноутбук. Функція автономного перегляду офісних документів і мультимедійних файлів, дозволяє користувачам переглядати файли таких форматів, як .doc, .docx, .xls, .xlsx .ppt, .pptx, PDF, HTML, TXT, а також відео, аудіо та графічний контент безпосередньо з USB-носія або вбудованої пам’яті.

Проектори M-серії оснащені 7 Вт динаміком, завдяки чому користувачі більше не будуть залежати від зовнішнього джерела звуку. Крім того, всі проектори серії оснащені широким набором портів для підключення, включаючи роз’єм HDMI, який завдяки можливості швидкісної передачі зображення і звуку дозволяє позбутися від зайвих проводів при підключенні до ПК.

Нові проектори серії M вже доступні на російському ринку за орієнтовною роздрібною ціною: 25 тис. рублів за модель SP-M205, 26,5 тис. рублів за модель SP-M225, 27,5 тис. рублів за модель SP-M255, 28,5 тис. рублів за модель SP-M270 і 30 тис. рублів за модель SP-M300.