Майже новий складаний флагман samsung galaxy z fold3 вибухнув в майстерні

22

Користувач нового складного смартфона samsung galaxy z fold3 зіткнувся з мимовільним загорянням телефону. Інцидент стався в ремонтній майстерні. Незважаючи на» космічну ” ціну смартфона, яка становить 1799 доларів, він горить не гірше китайських підробок.

Приводом для звернення в ремонтну майстерню стало падіння смартфона на тверду поверхню в результаті незручного поводження. Тиждень по тому користувач приніс впав смартфон в майстерню, де була проведена його оцінка. На думку майстра, телефон не підлягав ремонту. Оскільки апарат знаходився на гарантії, майстер порадив відправити його поштою безпосередньо в сервісний центр samsung. Передбачалося, що там телефон замінять на новий. При підготовці смартфона до відправки, він раптово і мимовільно загорівся. Процес gorenje вдалося зняти на відео.

The samsung galaxy z fold 3 blew up on me when i was getting ready to box it up. Had to throw it in the garage. Definitely had some integrity damage. Can you imagine if it did this in shipping 🙁 pic.twitter.com/onphfzmkod

– chad christian-american dream trading (@coachcwc) september 26, 2021

На думку власника смартфона, загоряння сталося через порушення цілісності батареї смартфона або його конструкції. У майстерні вважають, що причин могло бути кілька, але факт мимовільного загоряння не заперечують.

На даний момент немає точної відповіді, чому сталося загоряння. Samsung має намір провести ретельне розслідування, отримавши смартфон, і виявити винуватця або причину загоряння.

Аналогічний інцидент стався раніше з моделлю samsung galaxy a21. Мимовільне загоряння сталося зі смартфоном після приземлення рейсу авіакомпанії alaska airlines. Загоряння супроводжувалося виділенням великої кількості диму, у зв’язку з чим довелося екстрено евакуювати пасажирів літака.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: