Машина-каталка – освоюємо перший транспорт після коляски

5-13-2018

Коляска для дитини – це перший засіб пересування, в якому він може зручно розташуватися. Але з часом малюку вже не хочеться просто сидіти або напівлежати, не беручи участі в процесі переміщення. Рекомендую партнеров

А це значить, що настав час купувати такий вид транспорту, яким би він міг керувати самостійно. Якщо до велосипеда дитина ще не доріс, то машина-каталка стане відмінним вибором.

Що собою являє дитяча машина-каталка
Дитяча машинка-каталка для мальчикаЭтот вид транспорту влаштований за принципом самоката. Тому машинка приводиться в рух за допомогою педалей, як, наприклад, велосипед. Щоб вона поїхала, дитині достатньо сісти на неї і відштовхнутися ногами. Відмінною рисою машин-каталок для малюків є їх багатофункціональність.

Адже на ній можна не тільки кататися, але і використовувати її в якості великої барвистої іграшки. Адже вони можуть бути виконані у вигляді автомобілів, різних тварин, фруктів і т. д. Причому кататися дитина зможе не тільки в будинку, але і на вулиці.

Вибір ліжечка для новорожденного1) Основні рекомендації по вибору ліжечка для новонародженого. Прочитайте статтю, щоб не помилитися при виборі.
2) Які розрізняють види пустушок для новонароджених? У цій статті ми розглядаємо всі питання стосовно вибору пустушок.

Розміри і форми виробів можуть бути різними. Великі машини-каталки підійдуть для дітей постарше. Невеликі моделі актуально купувати дітям від року. Колірне їх оформлення також може бути самим різним. Найчастіше використовуються яскраві кольори, найбільш приваблюють дітей.

Такі машинки можуть володіти різною функціональністю. Менш дорогі моделі не володіють великим набором функцій. А от музична машинка-каталка вже буде коштувати дорожче. Повірте, дитина буде в захваті, катаючись на поїзді, що імітує стукіт коліс по рейках.

Дитячі машинки-каталки з ручкою або мотузкою є прогулянковим варіантом. Але доцільно їх використовувати тільки у тому випадку, якщо в конструкції передбачені підставки для ніг. Це дозволяє надійно зафіксувати ноги малюка.

Для кого призначені машини-каталки
В першу чергу без розуму від такої іграшки будуть хлопчаки. Адже кожен з них обожнює високу швидкість, а з такою машинкою їм надається дана можливість. Ця іграшка сприяє зміцненню ніжок малюка, а також прищеплює любов до спорту.

Дитяча машинка-каталка для дівчинки

Але машинка-каталка буде актуальною не тільки для хлопчиків, але і дівчаток. Кожна з них буде рада покататися на такій машинці. Привабливою для них вона стане за рахунок додаткових аксесуарів або наклейок, які перетворять її в справжню іграшку для дівчаток.

Як правильно вибрати машину-каталку для дітей
Щоб дитині було зручно на машинці, і він не відчував дискомфорту, необхідно правильно її вибрати. Для цього необхідно враховувати наступні моменти:

В першу чергу потрібно звертати увагу на безпеку виробу. Тому розмір спинки і висота підставки для ніг повинна повністю відповідати росту дитини;
Потрібно розраховувати відстань від сидіння до землі. Адже малюк буде приводити поїзд у рух за допомогою ніг;
Кермо повинен знаходитися від сидіння на деякій відстані, щоб малюк міг самостійно повертати його, не впираючись колінами;
Враховуйте вік дитини. Не варто купувати занадто маленьку машинку, так як вона дитині незабаром набридне. Але і на виріст іграшку купувати не варто, так як це загрожує травмами.
Якщо ви хочете придбати іграшку, якою б дитина не тільки грав, але й чогось учився, а також фізично розвивався, то машина-каталка стане відмінним варіантом для вас. Досить просто правильно вибрати це виріб, і ваш малюк буде дуже довго насолоджуватися новим придбанням.