Mediatek анонсувала новий чіпсет kompanio 900t для планшетів і комп’ютерів

43

Компанія mediatek оголосила про випуск нового мобільного високопродуктивного чіпсета kompanio 900t, призначеного для планшетів і мобільних комп’ютерів.

В основі kompanio 900t використані передові 6-нм технології та архітектура. Новий чіпсет являє собою 8-ядерний модуль, що складається з двох надпродуктивних ядер arm cortex-a78 і шести високоефективних ядер arm cortex-a55. До складу цієї групи входить також графічний процесор arm mali-g68 і засоби обробки функцій штучного інтелекту.

Чіпсет kompanio 900t підтримує роботу з швидкою пам’яттю lpddr5 і пам’яттю для зберігання даних ufs 3.1. Він може працювати з дисплеями з частотою оновлення до 120 гц і роздільною здатністю до 2k.

До складу нової платформи увійшов модем 5g (sa/nsa) з широким охопленням частотного діапазону netcom 5g sub-6ghz. Підтримується агрегація двох несучих 5g і послуг передачі голосу vonr, а також інші ключові технології 5g. Серед інших технологій бездротового зв’язку значаться 2х2 mimo wi-fi 6 і bluetooth 5.2.

Якщо говорити про підтримку відео, то система здатна добудовувати відеоконтент sdr-якості до рівня, близького до hdr. Підтримується технологія hdr10, яка надалі буде оновлена до hdr10+.

Раніше mediatek вже випускала чіпсет kompanio 1300t тієї ж обчислювальної платформи kompanio для високопродуктивних планшетів. Як повідомляє mediatek, ці рішення вже знайшли широку підтримку серед виробників обладнання по всьому світу, і на їх базі вже випущено безліч мобільних пристроїв, включаючи ноутбуки та планшети і хромбуки.

Планшети на базі mediatek kompanio 900t з’являться у продажу вже зовсім скоро.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також:

ibm представила процесор telum для прискореного виконання операцій ші