Mediatek dimensity 2000 виявиться побудований на 4-нм вузлі tsmc

11

Нові чіпсети серії dimensity 2000 компанії mediatek будуть випускатися на базі 4-нм технологічних вузлів. Тим самим, компанія mediatek офіційно підтвердила, що кинутий на її адресу виклик з боку qualcomm прийнятий.

Раніше qualcomm повідомляла, що новий чіп серії snapdragon 800 буде випускатися на базі 4-нм технологічних вузлів samsung. На відміну від qualcomm, компанія mediatek буде використовувати напрацювання tsmc. Це дозволить мати на ринку порівнянні по продуктивності, але різні за застосовуваними технологіями високопродуктивні мобільні процесори наступного покоління, вважають експерти.

Новина про досягнення mediatek прийшла через соціальну мережу weibo від дослідника під ніком 肥威. Він зазначив, що чіпсет dimensity 5g наступного покоління буде виділятися високою енергоефективністю, завдяки використанню технологій 4 нм.

Зі слів дослідника, характеристики soc будуть помітні відрізнятися від його попередників завдяки переходу на архітектуру arm v9. Але головна відмінність виразиться в істотному зростанні продуктивності в порівнянні з попередніми моделями.

Зі слів іншого дослідника під ніком digital chat station, перехід на 4-нм техузли samsung очікується і щодо чіпсетів snapdragon 895 або 898.

Першим до виробництва по 4-нм нормам буде готова samsung. Компанія tsmc постарається не відстати від неї, але, швидше за все, вийде на цей ринок з невеликим запізненням.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: