Meijin анонсував компютер на водяному охолодженні Larkooler

425

Компанія Meijin представила новинку – потужний ігровий комп’ютер Meijin GTX 460 з водяним охолодженням центрального процесора і материнської плати.


Meijin GTX 460

В основі цих комп’ютерів лежить чотирьохядерний процесор Intel Core i5 760, з тактовою частотою 2,80 ГГц, материнська плата з набором мікросхем Intel P55, графічна система, представлена відеокартою NVIDIA GTX 460 і 4 Гб пам’яті DDR3.

Комп’ютер Meijin з серії Liquid Edition оснащений водяною системою охолодження Larkooler, встановленої на материнську плату і процесор.

Тести без розгону показали температуру на процесорі і материнській платі – не більше 25 градусів, з розгоном – на рівні 35-50.

Завдяки застосуванню нової системи водяного охолодження, комп’ютер Meijin відрізняється невисокою вартістю. Крім цього, комп’ютер вийшов дуже тихим в роботі і оригінальним дизайном.

Для додаткового зручності користувача новинка оснащена карт-рідером, DVD-RW пристроєм, до виходу відеокарти можна підключити домашній телевізор і дивитися фільми на великому екрані. Комп’ютер поставляється в встановленою системою Windows 7 Home Premium і рекомендований для технології NVIDIA 3D Vision. Вартість комп’ютера – від 53,4 тис. руб.