Mercedes-Benz представив прототип спортивного універсала

624

Компанія Mercedes-Benz на автосалоні в Пекіні представить прототип спортивного універсала – автомобіля з кузовом типу shooting brake. Така модель, в разі її серійного виробництва, могла б скласти конкуренцію BMW 5-Series GT і майбутньої новинки Audi – Audi A7.

Mercedes-Benz Shooting Break Concept вийшов трохи крупніше універсала E-Class: його довжина становить 4,96 метра, ширина – 1,95 метра, а висота – 1,44 метра.

Концептуальний спортивний універсал Mercedes-Benz оснащений 3,5-літровим бензиновим мотором V6 з безпосереднім уприскуванням палива, що розвиває 306 кінських сил і 370 Нм крутного моменту. Цей двигун працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою ПЕРЕДАЧ 7G-tronic з функцією «стоп-старт».

Mercedes-Benz

Крім того, на цьому автомобілі дебютувала система головного світла, повністю виконана на світлодіодних елементах: все в цьому автомобілі використовується 71 світлодіод. Блок керування світлодіодами може регулювати дальність світлового пучка і його форму, змінюючи інтенсивність освітлення під умови руху, повідомляє Auto.lenta.ru.

Mercedes-Benz