Microsoft і adidas представили другу модель кросівок, випущених до 20-річчя xbox (4 фото + відео)

31

Компанія microsoft активно веде підготовку до святкування 20-річного ювілею xbox і ще в травні уклала партнерську угоду з adidas для випуску декількох ліній кросівок в стилі популярної ігрової приставки. Результатом співпраці microsoft і adidas стануть три серії спортивного взуття.

Перша модель 20th forum tech була презентована в жовтні, випущена обмеженою партією і призначалася для подарунка обраним особам. Тепер компанії оголосили про вихід другої моделі під назвою xbox 360 forum mid, виконаної в стилі xbox 360. Кросівки також випускаються лімітованою партією і вже доступні для покупки через онлайн платформи в сша і канаді з 4 листопада.

В день офіційного святкування 20-річчя xbox буде представлена і третя модель кросівок, яка буде дотримуватися дизайну консолі series x. Це взуття буде доступна для покупки з будь-якої країни світу. У плани microsoft також входить випуск ювілейних аксесуарів, а також міні-холодильників у форм-факторі xbox series x.

Щойно випущені кросівки xbox 360 forum mid, як видно з назви, присвячені консолі xbox 360, а їх дизайн і колірна гамма відповідають характеристикам приставки. Підошва xbox 360 forum mid пофарбована в яскраво-зелений колір, а верхня частина взуття виконана в білому кольорі з сріблястими вставками.

Верхній ремінець кросівок містить зображення приводу для дисків. На зовнішній стороні взуття є зображення класичних кнопок xbox 360 і вентиляційні отвори. П’ята кросівок виготовлена в дизайні, що нагадує про роз’єми для жорсткого диска і оперативної пам’яті консолі.

В офіційному повідомленні microsoft стверджується, що користувачі зможуть знайти на xbox 360 forum mid ще багато деталей, що відсилають до ігрової приставки. Модель продається в комплекті з чотирма додатковими парами шнурків червоного, жовтого, зеленого і синього кольорів, відповідних кольору кнопок контролера xbox 360.