Mio випустила навігатор Moov M400 з «Навітел Навігатор»

410

Компанія Mio Technology оголосила про початок продажів в Росії нової версії навігатора Mio Moov M400 на базі навігаційного ПЗ «Навітел Навігатор 3.5».


Moov M400

У 2010 році навігатор Mio Moov M400 вже зайняв своє почесне місце в ніші пристроїв початкового рівня. Компанія Mio вирішила випустити на ринок оновлену модель навігатора М400, з передвстановленим навігаційним ПЗ від «Навітел».

Головне меню програми було зроблено з урахуванням простоти експлуатації користувачем і відповідно до фірмової концепції Mio:

Встановлені карти Росії, України і Республіки Білорусь – ще одна перевага оновленої версії Moov M400. Карта Росії для Навітел Навігатор» включає в себе інформацію про 118 тис. містах і населених пунктів, з яких 1500 деталізовані з точністю «до дому». Карта Республіки Білорусь включає в себе інформацію про 19 тис. міст і населених пунктів, з яких 30 мають деталізацію «до дому». Карта України включає в себе інформацію про 30000 містах і населених пунктах, з яких 38 мають деталізацію «до дому».

Програмне забезпечення також містить велику базу точок POI: АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, лікарні, готелі та багато іншого – тільки по Росії їх більше 300 ТИС..

Протягом всього терміну служби пристрою користувачам будуть доступні безкоштовні оновлення картографії.