Мультимедійний тачфон Fly E135 TV з функцією перегляду ТБ

566

Бренд Fly представив Fly E135 TV – стильний мультимедійний тачфон, що підтримує роботу двох сім-карт з функцією ТБ і попередньо встановленим додатком Idea Widgets.


Fly E135 TV

3,2 дюймовий TFT екран (262 тис. кольорів) займає майже всю лицьову частину поверхні телефону. Сенсорна панель екрану і кнопки на ній призначені для простого і зрозумілого управління. На головному екрані телефону присутні три робочих столу, які можна заповнювати віджетами.

Fly E135 TV підтримує доступ до таких популярних інтернет-ресурсів, як «Однокласники», «В контакті», ” знайомства «Mamba», прогноз «GisMeteo», «LiveJournal», «Twitter», «Facebook», курси валют ЦБ РФ, «Афіша: Кіно», «Анекдоти з Росії», бронювання квитків в кінотеатрах і багато іншого. Дані функції доступні в телефоні завдяки додатку iDea Widgets.

При габаритах 111x56x13,9 мм Fly E135 TV важить 100 р. Телефон здатний працювати до 5 годин в режимі розмови і до 400 годин в режимі очікування. Fly E135 TV оснащений аудіо-плеєром, здатним відтворювати 8 різних аудіо-форматів і FM приймачем, а 64-тональна поліфонія забезпечує чисте звучання. При бажанні Ви можете встановити будь-яку мелодію в якості рінгтона, скориставшись інтернетом, USB підключенням або Bluetooth. Для любителів віртуального спілкування передбачено наявність мобільного інтернету з підтримкою EDGE, а також E-mail клієнт.

Завдяки вбудованому видеоплейеру, а також фотокамері роздільною здатністю 3,2 мегапікселя користувачі можуть переглядати фільми на екрані з широкоформатним здатністю створювати власні колекції роликів і фотографій, а підтримка microSDmicroSDHC карти об’ємом до 16 Гб і дозволять з легкістю зберігати дані.

Fly E135 TV має вбудований органайзер з функціями нагадування, створення і редагування заміток і завдань, конвертером валют, календарем, будильником і калькулятором, а також телефонна книга з пам’яттю на 1 тис. осередків і пам’яттю сім-карти. Вбудоване ПЗ для читання офісних документів дозволить переглядати офісні документи.

Fly E135 TV з’явиться у продажу вже на початку травня за рекомендованою ціною 6 тис. рублів.