Мультимедійний центр з РК-монітором Prology MDD-723

500

На початку 2011 року виробник автомобільної аудіо/відео техніки Prology випустить нову модель мультимедійного центру MDD-723.


Prology MDD-723

Prology MDD-723 – модель монтажного розміру 1din, що приховує в собі висувний моторизований широкоформатний сенсорний РК-монітор з діагоналлю 7 дюймів (177 мм), працює в системах кольоровості PAL/SECAM/NTSC. Екран монітора одночасно є інтерактивною панеллю управління, що дає доступ до зручного і логічно зрозумілим російськомовним меню.

Однією з відмінних особливостей Prology MDD-723 є можливість підключення зовнішнього модуля навігації (Prology MDB-20).

Також в арсеналі моделі є підтримка бездротової технології Bluetooth, яка використовується для управління мобільним телефоном з ресивера (що зручніше під час шляху), і для передачі стереозвуку, за цю функцію відповідає технологія A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Вона робить можливою передачу стереозвуку по радіоканалу Bluetooth пристрій, т. е. MDD-723 тепер зможе відтворювати MP3 файли по бездротовому зв’язку з мобільного телефону або будь-якого іншого носія, що підтримує Bluetooth.

Prology MDD-723 може похвалитися «всеїдністю» аудіо/відео форматів – DVD, CD, MP3, MPEG4, JPEG, а підтримка файлової системи Giga MP3 дозволить програвати понад 1500 MP3 файлів, записаних на DVD диск. На передній панелі ресівера під висувним монітором затишно розташувалися слот для читання карт пам’яті SD, USB-інтерфейс, аудіо/відеовхід Mini Jack для підключення сумісних зовнішніх носіїв інформації.

Високошвидкісний PLL-тюнер з пам’яттю на 30 радіостанцій адаптований під вітчизняний діапазон мовлення. MDD-723 оснащений системою оповіщення RDS-EON, яка крім виведення стандартній текстової інформації про радіостанції і транслюється програмою забезпечує перемикання приймача на інший канал, по якому передається необхідна службова інформація, наприклад, про дорожній обстановці, не транслюється прийнятої радіостанцією в даний момент.

Управління ресівером може здійснюватися як за допомогою сенсорної інтерактивної панелі (технологія Touch Screen), так і за допомогою пульта дистанційного керування.

Prology MDD-723 має широкі комутаційні можливості, в його розпорядженні є 4.1 канальний вихід RCA, відеовихід RCA і відеовхід RCA для камери заднього огляду. Внутрішній підсилювач розрахований на максимальну вихідну потужність 55 Вт на кожен з 4 каналів.