На якому морі краще провести відпустку.

10-29-2018

На якому морі краще провести відпустку.

Думаєте, подорожі вам більше не по кишені. Ви просто їх готувати не вмієте. Відпустку і зараз може бути досить бюджетним. Почитайте поради досвідчених мандрівників, експертів інтернет – пошукачів Skyscanner, Momondo і онлайн – сервісу DaTravel. І головне – не шкодуйте часу на пошуки і не бійтеся несподіваних пропозицій. Купуйте квитки на літак заздалегідь. Найдешевші квитки на літак дістаються тим, хто бронює їх за 29 тижнів до поїздки – тобто за 7 місяців. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://morepiva.ua/kharkov/pivo/vkusnoe-pivo/beloe/.
В цьому випадку можна заощадити 12%, підрахували в Skyscanner. Щоб отримати вигідний тариф, треба замовляти квитки прямо зараз. Разорительнее всього, звичайно, брати квитки прямо перед вильотом вони обходяться на 15% дорожче середньої ціни. Починайте пошук не з сайтів авіакомпаній, а з агрегаторів (метапоисковиков): skyscanner. Вони збирають пропозиції сотень авіакомпаній та квиткових агентств, сортують за різними критеріями (ціна, час вильоту, кількість стикувань), а потім перенаправляють вас туди, де продається квиток.
Квитки в обидва кінці зазвичай коштують дешевше, ніж туди і назад окремо. Але не завжди – лоукостери (низькобюджетні перевізники) просто складають ціну з двох сегментів. Пробийте через пошуковик всі варіанти і порівняйте. Вівторок, після обіду – час приймати рішення. Ціни квитків на всі міжнародні рейси прив’язані до євро. Курс стає відомий у вівторок. І навпаки: якщо рубль знизився, вигідніше купити квитки до півночі.