Найшвидший у світі зарядний пристрій збільшує запас ходу електромобіля на 100 км за 3 хвилини

16

Скорочення часу, протягом якого розряджені електромобілі повинні бути підключені до мережі, в значній мірі сприятиме їх впровадженню. Поступово з’являються нові рішення, які скорочують час очікування. Технологічна компанія abb робить успіхи в цій галузі, щойно анонсувавши, як стверджується, найшвидший в світі зарядний пристрій для електромобілів, здатний забезпечити запас ходу в 100 км (62 милі) за кілька хвилин.

Новий зарядний пристрій terra 360 компанії abb називають найпотужнішим у світі і позиціонують як рішення для заправних станцій, міських зарядних станцій, комерційних парковок і парків електромобілів. Настроювані світлодіодні смуги і додатковий 27-дюймовий рк-дисплей інформують користувача про процес зарядки і стан батареї, а також відраховують хвилини до завершення процесу.

І цих хвилин, за твердженнями компанії, має бути дуже небагато. Максимальна потужність terra 360 становить 360 квт, і компанія стверджує, що вона може повністю зарядити електромобіль за 15 хвилин. А якщо потрібно просто підзарядити електромобіль, поки користувач зупинився перекусити, то 100 км додаткового запасу ходу можна отримати менш ніж за три хвилини.

Наскільки користувачі зможуть скористатися перевагами швидкості зарядки terra 360, залежить від їх автомобіля, оскільки не всі електромобілі здатні витримати таку потужність. Однак у найближчі роки ситуація може змінитися, і подібні рішення для надшвидкої зарядки можуть зіграти величезну роль у зменшенні занепокоєння з приводу дальності поїздки і підвищенні привабливості електромобілів.

Abb