Напальчники razer для шанувальників мобільного геймінгу (3 фото)

26

Компанія razer, що спеціалізується на випуску комп’ютерних аксесуарів, популярних серед геймерів, розширює асортимент продукції і виходить на ринок мобільного геймінгу. Не секрет, що під час жарких ігрових баталій користувачі відчувають яскраві емоції і просто потіють, як і учасники традиційних спортивних змагань. Новий продукт razer-геймерські напальчники gaming finger sleeve, які призначені для захисту екранів мобільних пристроїв від поту емоційних гравців. Вбираючи вологу, напальчники залишають пальці геймера і дисплей сухими, що підвищує ефективність використання ігрового додатка.

В даний час комплект з двох напальчників razer gaming finger sleeve можна придбати у фірмовому інтернет магазині razer всього за 9,99 доларів. За запевненням розробників, легка, вбирає піт поверхню gaming finger sleeve, товщина якої не перевищує 0,8 мм, не знизить чутливість і забезпечить ігровий процес з підвищеною продуктивністю протягом декількох годин.

Відгук при дотику до сенсорної поверхні пальцями, захищеними gaming finger sleeve, підвищується, а тертя знижується, що збільшує маневреність гравця і робить процес гри більш точним. Інженери razer обіцяють, що новий продукт забезпечить “перемогу на кінчиках пальців”.

Високочутлива тканина виготовляється з матеріалу, до складу якого входить 35% silver fiber fabric, 60% нейлону і 5% спандекса. Структура і склад матеріалу сприяють високій ефективності при всмоктуванні вологи, а міцність і еластичність роблять gaming finger sleeve універсальними, придатними для всіх пальців руки геймера. Після тривалої експлуатації напальчники для геймерів легко стираються в ручному режимі і при цьому вони не змінюють свої характеристики.