Наручние часы

4-14-2017

Без названия (71)Наручний годинник
Поняття і види наручних годинників, історія походження. Переваги придбання наручних годинників в інтернет-магазині Suisse Montress. Наручний годинник — це механічний, кварцовий або електронний прилад, призначений для вимірювання часу та відображення його на циферблаті. Крім цього, годинник може виступати в ролі дорогого іміджевого аксесуара, який повідомляє про соціальний статус їх власника. Носяться наручний годинник на зап’ясті руки — зазвичай лівої, але деякі воліють носити годинник на правій руці. Перечень всіх годинників, ви можите переглянути, на нашему сайті suisse-montres.com
Історія походження
Перші годинники наручні були виготовлені приблизно в 1800 році у Франції. Через півстоліття їх вже роблять на замовлення. Ще 30 років Швейцарія, а за нею й інші країни, запустили серійне виробництво приладу. З часом наручні годинники ставали все більш популярні. Першими зручність цього невеликого, але дуже корисного механізму оцінили люди, змушені в силу своєї професії постійно орієнтуватися в часі. Досить скоро наручний годинник перестали бути лише пристроєм, що показує час, а стали ще й статусним атрибутом стилю, який повідомляв оточуючим про фінансове благополуччя і гарний смак власника. Даний тренд протримався до теперішнього часу, тільки сучасні годинники стали більш точними, з’явилися кварцові та електронні різновиди, а окремі моделі придбали додаткові функції. Сьогодні купити наручний годинник недорого не становить праці.
Види наручних годин:
чоловічі і жіночі;
дорослі та дитячі;
по призначенню: класичні, ювелірні чи спортивні;
з різними додатковими функціями: хронографом, сонячним і місячним календарем тощо;
циферблат може бути круглим, квадратним, овальним, трикутним і т. д.
Марки наручних годинників
Назви великих фірм, що займаються виробництвом годин, на слуху у покупців в силу високої якості що випускаються ними приладів. У рамках однієї статті неможливо розповісти про всіх торгових марках, але інтернет-магазин наручних годинників Suisse Montress реалізує продукцію найбільш відомих компаній, чиї механізми довели свою феноменальну надійність. Поряд з традиційними моделями, у нас є незвичайні наручні годинники, оригінальної форми або з ексклюзивними функціями.
Вибір наручних годинників
Вибираючи наручний годинник, необхідно виходити з декількох умов, у тому числі ціни. При перевазі продукції конкретного бренду слід розглянути весь модельний ряд даної торгової марки. Для тих, хто шукає годинник з певною функцією, буде зручно скористатися сторінкою пошуку на сайті. Досить ввести в пошукову рядок ключове слово, що характеризує бажані наручний годинник, і, можливо, категорію. При будь-яких утрудненнях прийдуть на допомогу менеджери, які нададуть допомогу в пошуку.
Ціни
Оскільки годинник — популярна деталь гардеробу, до того ж нерідко володіє важливими додатковими функціями, то розкид цін досить широкий і залежить від різних складових. Звичайні годинники наручні – недорогі, а тому доступні для придбання практично всім. Самі дорогі наручні годинники купують люди з солідним достатком, і вартість подібних моделей істотно перевищує вартість звичайних годин. Але і бюджетні, і елітні моделі незмінно відрізняються чудовою якістю.
Гарантії інтернет-магазину
Гарантія — це підтвердження виробника в тім, що при правильній експлуатації прилад пропрацює без поломок певний строк. Якщо все ж поломка сталася, фірма безкоштовно відремонтує годинник або замінити на нові. Ми пропонуємо годинник з різним гарантійним терміном, який встановлює безпосередньо виробник. Термін гарантії конкретної моделі годин є в описі на сайті. При продажу кожен прилад забезпечується гарантійним талоном, де вказані умови гарантії і адреси сервісних центрів компанії.