Наступні ігрові ноутбуки razer стануть дорожчими!

37

Razer заявила, що ігрові ноутбуки компанії в наступному поколінні, яке вийде в 2022 році, стане дорожче нинішніх моделей.

Погану новину повідомив генеральний директор razer, мін-лян тан, которийнапісал в twitter, чтобипредупредіть потенційних покупців про “значне збільшення” вартостіапаратних компонентів, складових ці ноутбуки, тому проізводітелюпридется нарощувати ціноутворення.

Тільки що пройшла тривала зустріч, посвяченнаяобзору нашої лінійки ігрових ноутбуків на наступний рік – схоже, що стоімостькомпонентов значно зросла і т.д. Наступного року ми очікуємо зростання цінна ігрові ноутбуки наступного покоління (включаючи razer blade).

Як вже зазначалося раніше, дорогі цінники для ноутбуків, тобто всієї серії razer.

Як відзначають videocardz,що відзначили це повідомлення, ціни на ігрові ноутбуки razer blade вже коштують з 1800$ (135000р + пдв) за blade 15. В якості застереження, в даний час естьнесколько моделей blade stealth13, ціни на які впали нижче позначки 1300$ (97500р + пдв), але це временноеснижение цін.

Флагманський blade17 (з сенсорною панеллю 4к) обіцяє неймовірний цінник в 3700$ (278000р + пдв),що робить його одним з найдорожчих ноутбуків, не рахуючи studio, який не являетсяпотребительской машиною.

Аналіз: готуйте гаманець до гіршого або беріть ноутбуксьогодні

Ігрові ноутбуки razer в наступному поколінні повинні бути оснащені мобільними процесорами alder lake або apu amd rembrandt (zen 3+, ryzen 6000), а також новими графічними процесорами для ноутбуків від amd і nvidia, причому остання, схоже, зможе запропонувати мобільні версії rtx 3080 ti. Що стосується оперативної пам’яті, ми чекаємо ddr5-чергова причина підвищення ціни, оскільки в перших ітераціях пам’ять дуже дорога.

Нескладно уявити, наскільки дорогою може стати комбінація одного з передових процесорів з rtx 3080 ti, навіть до того, як генеральний директор razer попередив про підвищення цін – через глобальну нестачу чіпсетів, якої не видно кінця і краю. Зрозуміло, що цінник перевалить за 4000$ (300000р + пдв) і, ймовірно, почне прагнути до 5000. Розумно було б готувати гаманець до гіршого, якщо ви хочете придбати один з портативних ігрових ноутбуків razer.

Реакція на twitter була передбачувано негативною, хоча принаймні деякі користувачі високо оцінили razer за прозорість щодо ціноутворення. Заявленіеможе, звичайно, привести до того, що деякі люди куплять razer’и зараз, поки ноутбуки більшедоступні.