Нетбук Acer Aspire One D260: мобільний гламур

491

Корпорація Acer представила новий нетбук Acer Aspire One D260, виконаний в абсолютно новому дизайні, а також поєднує в собі ультратонкий і легкий корпус, до 8 годин автономної роботи, оптимальну продуктивність і універсальні можливості підключення.

Перше, що кидається в очі при погляді на Aspire One D260 – це його кришка з логотипом Aspire One, обробленим хромом. Логотип також розташований на опорі для долонь і на днище нетбука. Aspire One D260 пропонується в чотирьох колірних варіантах – чорному, пурпурному, рожевому і темно-сірому.

Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260

Інтелектуальні технології енергозбереження у поєднанні з екологічно чистим виробництвом дозволили створити повністю екологічно безпечний пристрій. Відповідність до директив RoHS і WEEE означає меншу кількість небезпечних речовин, використовуваних у процесі виробництва. Блок живлення Acer MiniGo, дисплей зі світлодіодним підсвічуванням, а також економічний процесор забезпечують відповідність пристрою вимогам Energy Star.

Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260

Одна зарядка забезпечує 8 годин автономної роботи. Aspire One D260 поставляється в комплекті з мережним блоком живлення Acer MiniGo, який менше і на 34% легше в порівнянні зі звичайними блоками живлення, а також на третину скорочує період зарядки. Крім того, блок живлення забезпечується опціонними взаємозамінними вилками для підключення до електромереж в будь-якій точці світу.

Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260

Тонкий (всього 24 мм) і легкий – 1,25 кг для моделей з 6-елементною батареєю, Aspire One D260 обладнаний дисплеєм Acer CrystalBrite WSVGA розміром 28 см (10,1 дюймів), роздільною здатністю 1024×600 пікселів і співвідношенням сторін 16:9, завдяки якому нетбук стає придатним інструментом для Інтернет-серфінгу та перегляду відео. Крім того, дисплей використовує світлодіодне підсвічування і забезпечує 22,2% енергозбереження у порівнянні з дисплеями інших нетбуків.

Високочутлива клавіатура з великими клавішами забезпечує комфортну роботу з текстом. Aspire One D260 випускається з декількома опціями підключення: Wi-Fi Certified, Ethernet або модемом 3G. Також можна скористатися високошвидкісною передачею медіа-файлів або документів за допомогою опціонального адаптера Bluetooth 3.0+HS. Крім того, бездротова технологія Acer SignalUp забезпечує поліпшені можливості передачі і прийому, а технологія Acer InviLink Nplify забезпечує одночасну обробку декількох файлів великого об’єму.

Вбудований цифровий мікрофон і веб-камера CrystalEye, оптимізована для роботи в слабоосвещенних приміщеннях дозволяють спілкуватися в онлайн-чатах або відеоконференціях, а також робити фотографії. Також, в якості опції, Aspire One D260 може бути оснащений операційною системою Android, яка працює поперемінно з операційною системою Microsoft Windows 7. Запустивши операційну систему Android, користувач зможе почати Інтернет-серфінг або перевірити свою поштову скриньку вже через 15 секунд після включення нетбука.

Aspire One D260 комплектується новими процесорами Intel Atom N455/N450, чіпсетом Mobile Intel NM10 Express, 2 Гб пам’яті DDR3. Графічний адаптер Intel Graphics Media Accelerator 3150 з 64 Мб відео-пам’яті підтримує Microsoft DirectX 9. Незважаючи на свій невеликий розмір, нетбук може оснащуватися жорстким диском ємкістю до 250 Гб, а також вбудованим багатофункціональним кардрідером.

Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire One D260 – від 11 тис. рублів.