Nikon оголосила про випуск компактної фотокамери S80

433

Європейський підрозділ компанії Nikon представила нову компактну фотокамеру, яка поповнить лінійку Coolpix. Завдяки мультисенсорному екрану OLED, вирішення 14,1 мегапікселя, 5х зум-об’єктиву NIKKOR і можливості записувати відеоролики HD фотокамера Nikon Coolpix S80 поєднує в собі легкість використання і гідні технічні характеристики.


Nikon Coolpix S80

Функція сенсорного спуску, якою оснащена фотокамера S80, дозволяє фокусуватися, виконувати знімок або записати відео простим дотиком відповідного ділянки екрана, швидко і легко компонуючи кадри.

З допомогою таких вбудованих фільтрів, як об’єктив типу «риб’яче око», акцентування кольором і ефект мініатюри, можна створювати креативні зображення безпосередньо в процесі знімання, не вдаючись до допомоги комп’ютера.

З допомогою фотокамери Coolpix S80 можна знімати відеоролики HD зі стереозвуком. Якщо великого екрану OLED діагоналлю 3,5 дюйма виявиться недостатньо для показу зображень, роз’єм HDMI забезпечить доступ до знімків і відеороликів високої чіткості з сумісного телевізора.

Модель підтримує такі технології, як вбудовані функції 5х зменшення змазування (серед яких придушення вібрацій в об’єктиві VR і виявлення руху).

Додатковим засобом є використовувана у фотокамері система обробки, заснована на EXPEED C2 – покращеної цифрової системи обробки зображень від компанії Nikon. Система EXPEED C2 розширює можливості зйомки завдяки підвищеному рівню якості зображень, чіткості деталей і швидкості обробки.

ViewNX 2 — повний пакет програмного забезпечення, що дозволяє швидко і легко виконувати імпорт, огляд, редагування і передачу фотографій і відеороликів. Створений на основі дуже успішного програмного забезпечення ViewNX, комплект ViewNX 2 пропонує широкий асортимент функцій. Включені нові передові функції редагування відеороликів, взяті безпосередньо в цифрових дзеркальних фотокамер Nikon. Пакет ViewNX 2 включений у всі цифрові фотокамери Nikon і доступна для безкоштовного завантаження.

Фотокамера COOLPIX S80 випускається в двох кольорах: чорному і червоному.