Nikon випустив P7000 – високопродуктивну фотокамеру серії Coolpix

480

Компанія Nikon оголосила про випуск моделі P7000 – високопродуктивної фотокамери Coolpix в стильному корпусі. Фотокамера Nikon Coolpix P7000 має ширококутний 7,1 х зум-об’єктив NIKKOR з діапазоном фокусних відстаней від 28 до 200 мм (в еквіваленті формату 35 мм), оптичним придушення вібрацій (VR) і двома елементами зі скла ED, а також абсолютно нова система обробки зображень EXPEED C2. Велика матриця ПЗС з 10,1 млн. ефективних пікселів і розміром 1/1,7 дюйма охоплює широкий динамічний діапазон і відрізняється високою продуктивністю при недостатньому освітленні, при цьому РК-монітор з високою роздільною здатністю (920 тис. точок) і діагоналлю 3,0 дюйма допомагає компонувати кадр, знімати відеоролики і переглядати зображення з високою деталізацією.


Nikon P7000

Використовуваний у фотокамері 7,1 х зум-об’єктив NIKKOR містить два елементи зі скла ED, зменшують хроматичну аберацію і окантовку при великій фокусній відстані. Більш того, в фотокамеру також вбудований нейтральний світлофільтр, що розширює можливості експозиції при дуже яскравому освітленні.

Широкий діапазон чутливості (від 100 до 3200 одиниць ISO) у фотокамері P7000 розширюється до Hi 1 (еквівалент 6400 одиниць ISO), а режим нічної зйомки з низьким рівнем шуму забезпечує високі результати при дуже слабкому освітленні, наприклад при світлі свічки в приміщенні. Функція регулювання пониження шуму (NR) дозволяє фотографам керувати впливом шуму на зображення.

У ситуаціях, коли правильні налаштування вибрати складно, функція D-Lighting автоматично забезпечує природний вигляд зображення, прибираючи недоекспоновані тіні, отримані в результаті дуже висококонтрастних умов освітлення. Вбудована в фотокамеру Coolpix система Picture Controls, заснована на технологіях цифрових дзеркальних фотокамер Nikon дозволяє управляти обробкою у фотокамері за власним уподобанням. У той же час нові функції брекетинга дають можливість користувачеві знімати послідовність кадрів з незначною зміною налаштувань, змінюючи експозицію, чутливість ISO, баланс білого, а потім вибирати зображення, яке найкращим чином відповідає задуму фотографа. Нова функція віртуального горизонту може відображати лінію на РК, забезпечуючи рівне положення фотокамери.

Фотокамера Nikon Coolpix P7000 має функцію запису відеороликів HD (720p). Можна одночасно записувати стереофонічний звук за допомогою вбудованого мікрофона, а микрофонное гніздо дозволяє використовувати зовнішній мікрофон. Надвеликої дисплей з діагоналлю 3 дюйми і роздільною здатністю (920 тис. точок) охоплює майже 100% колірного простору sRGB. Оптичний видошукач має регулятор діоптрійної налаштування. Крім того, порт HDMI дозволяє миттєво передавати зображення на зовнішні дисплеї HD.

Наявні у фотокамері P7000 вбудовані функції редагування дозволяють управляти знімками. Інформація про рівні тональності виводиться на гістограмі, а корекцію експозиції, діафрагму, витримку і чутливість ISO можна точно регулювати, перевіряючи тон яскравих, затінених і середніх ділянок.

Користувачі, які воліє виправляти зображення на ПК або Mac, можуть зберігати знімки в покращеному форматі NRW+ (Coolpix RAW) – у вигляді нестисненого цифрового «негативу», що надає додаткові можливості редагування. Файли NRW+ сумісні поставляється в комплекті з програмним забезпеченням ViewNX 2 від компанії Nikon, а також додатковим програмним забезпеченням для редагування зображень Capture NX2.

Фотокамера Nikon P7000 призначена для тих, хто хоче мати повний контроль над зйомкою, використовуючи знайоме інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок і дисків, як на цифрових дзеркальних фотокамерах Nikon, наприклад з допомогою диска управління та кнопок «AE-L/AF-L». Фотокамера P7000 оснащена також «аналоговим ретродиском» для управління рівнями корекції експозиції з кроком 1/3 EV. Ручне управління іншими часто використовуваними функціями можна виконувати за допомогою диска швидкого доступу до меню. Функція «настроювання» дозволяє перемикати положення зума на попередньо встановлене фокусна відстань, як при використанні змінних об’єктивів. Налаштування при кожному положенні зума також можна змінювати у відповідності із задумом користувача. Поряд з цим додаткова функція зум-пам’яті дозволяє одним торканням перемикатися на будь-яку настройку фокусної відстані за допомогою нового ручного диска вибору режимів.

Модель Coolpix P7000 формує ядро міні-системи зі спалахом i-TTL, яка сумісна зі спалахами Nikon, новим ширококутним конвертором WC-75A з полем зору, еквівалентним 21 мм, і інфрачервоним пультом дистанційного керування ML-L3. Також в комплект поставки фотокамери P7000 входить програмне забезпечення ViewNX 2, батарея MH-24 з підвищеним терміном служби і зарядний пристрій EN-EL14. Можливості фотокамери можна ще більше розширити за допомогою зовнішнього мікрофона (не поставляється компанією Nikon). Для захисту фотокамери додатково пропонується чохол для перенесення (CS-P06).

Nikon EXPEED C2 розширює можливості фотозйомки. Поліпшені відеозйомка, продуктивність при високій чутливості, підвищено максимальну якість зображення. Система EXPEED C2 максимально збільшує продуктивність матриці і дозволяє отримувати чіткі, реалістичні зображення з яскравими кольорами, зниженим рівнем шуму та плавними переходами відтінків на знімках і у відеороликах.