Nikon випустив просту в управлінні дзеркальну фотокамеру D3100

427

Компанія Nikon представила просту у використанні цифрову дзеркальну фотокамеру D3100, здатну записувати відео високого дозволу.


Nikon D3100

Фотокамера D3100 є «спадкоємцем» найбільш продаваною в Європі цифрової дзеркальної фотокамери D3000, вона забезпечує дозвіл 14,2 мегапікселя, підтримку відеороликів у форматі Full HD, режим Live View з новими режимами АФ і поліпшену ергономічність. Вона також містить популярний режим довідки, який є в моделі D3000. Цей режим дозволяє переглядати приклади зображень знімків, які вийдуть при певних налаштуваннях, наприклад у разі зміни витримки або діафрагми.

Фотокамера D3100 призначена для новачків у фотозйомці з допомогою цифрової фотокамери, особливо для молодих сімей, які бажають отримати відмінні знімки, не вдаючись в подробиці внесення додаткових налаштувань. Завдяки ряду автоматичних налаштувань фотокамера вносить зміни сама, як це робиться в компактних камерах. Режим Live View з автоматичним вибором сюжету визначає режим, відповідний умовам зйомки. Система розпізнавання сюжетів забезпечує отримання чітких знімків шляхом аналізу сюжету і оптимізації настройок фотокамери безпосередньо перед спуском затвора. А завдяки режиму довідки можна отримати покрокову інструкцію для отримання знімка потрібної якості.

Система АФ з 11 точками забезпечує максимальну фокусування та отримання чітких зображень навіть скороминущих виражень або рухів. Крім того, завдяки яскравого видошукача можна чітко бачити зображення, яке потрібно відобразити, і зосередитися на ньому. Режим Live View з автоматичним вибором сюжету – зрозумілий і простий спосіб створення знімків, спрощує компонування зображення з використанням РК-екрану, який стане в нагоді тим, хто раніше користувався тільки компактними фотокамерами. Система автоматичного вибору сюжету вибирає оптимальний режим для сюжету та об’єкта зйомки, які потрібно запам’ятати, а режим безперервного слідкуючої АФ дозволяє утримувати об’єкти в фокусі, не натискаючи спускову кнопку затвора. Режим Live View також дозволяє розрізняти до 35 осіб одночасно, і навіть якщо люди в кадрі рухаються, фотокамера продовжує відстеження і фокусування.

Nikon D3100
Nikon D3100

КМОП-матриця з роздільною здатністю 14,2 млн. пікселів, нова потужна система обробки зображень EXPEED 2 і широкий набір об’єктивів NIKKOR забезпечують отримання якісних знімків. Модель володіє чутливістю ISO 100-3200 з можливістю ефективного збільшення до 12800.

Використовуючи легкодоступну кнопку відеозйомки, можна швидко перемикатися в режим відео, а функція D-відео дає змогу записувати відеоролики високої чіткості зі звуком.

Модель D3100 сумісна зі стандартом HDMI, тому можна підключати фотокамеру до телевізора високої чіткості.