Nokia анонсувала нове сімейство смартфонів

544

Nokia анонсувала сімейство смартфонів на базі абсолютно нової платформи ОС Symbian.


Nokia E7

Три нових смартфона Nokia E7, Nokia C7 і Nokia C6 в доповнення до раніше заявленого Nokia N8, утворюють сімейство продуктів на базі Symbian.

Nokia E7
Nokia E7

Остання версія платформи ОС Symbian пропонує більше 250 нових функцій і удосконалень і зберігає подібність інтерфейсу.

Nokia E7
Nokia E7

На додаток до Nokia N8, нове сімейство більш швидких і більш інтуїтивних смартфонів на базі Symbian включає:

Nokia C7
Nokia C7

Nokia E7 – бізнес-смартфон. Nokia E7 має вбудовану поштову службу Microsoft Exchange ActiveSync для підтримки прямого і безпечного доступу до корпоративних поштових скриньок в режимі реального часу, а також комплекс рішень для забезпечення безпеки на корпоративному рівні. Смартфон Nokia Е7 оснащений 4-дюймовим сенсорним дисплеєм з технологією Nokia ClearBlack з поліпшеною видимістю на вулиці і повнофункціональної клавіатурою. Роздрібна ціна складе близько 500 євро.

Nokia C7
Nokia C7

Nokia C7 – смартфон для роботи в соціальних мережах. Користувач має можливість отримувати оновлення в режимі реального часу з таких соціальних мереж, як Facebook і Twitter, і перевіряти електронну пошту на Yahoo! або Gmail безпосередньо з робочого столу. Nokia C7 має 3,5-дюймовий AMOLED-дисплей і відрізняється поєднанням нержавіючої сталі і скла. Роздрібна ціна становить 335 євро.

Nokia C7
Nokia C7

Nokia C6 – маленький і стильний смартфон. Nokia C6 (C6-01) має 3,2-дюймовий сенсорний AMOLED дисплей, оснащений технологією Nokia ClearBlack для покращеної, більш контрастною, видимості на вулиці і все найкраще з соціальних мереж і мобільних розваг у поєднанні з дизайном з нержавіючої сталі і скла. Роздрібна ціна становить 260 євро.

Nokia C6
Nokia C6

Початок поставок Nokia E7, Nokia C7 і C6 очікується до кінця цього року.

Nokia C6
Nokia C6
Nokia C6
Nokia C6