Nokia анонсувала смартфон Nokia C5

431

Nokia представила новий смартфон Nokia C5, підходить для спілкування в соціальних мережах і обміну інформацією. Це компактний пристрій забезпечить легкий доступ до цілого ряду мобільних сервісів Nokia, включаючи безкоштовну навігацію. Орієнтовна ціна в Росії складе 7 тис. рублів.


Nokia C5

Nokia C5 – перша модель у новій серії «C». Ключова особливість цієї нової лінійки в портфелі Nokia – це особливу увагу до функцій соціального спілкування.

Nokia C5 забезпечить миттєве з’єднання з усіма важливими для вас людьми завдяки прямому доступу до обраним контактам з екрану пристрою та оновлення статусів Facebook безпосередньо в телефонній книзі. З цією новинкою буде легкий і швидкий доступ до соціальних мереж, таким як Facebook і MySpace, а сервіс Nokia Messaging дозволить спілкуватися в режимі реального часу та обмінюватися електронною поштою з різних поштових акаунтів, включаючи Пошту Ovi. Nokia C5 оснащений 3.2-мегапіксельною камерою і поставляється в комплекті з картою пам’яті об’ємом до 2 Гб.

Nokia C5
Nokia C5

Nokia C5 пропонує останню версію картографічного сервісу Карти Ovi з безкоштовною пішохідної та автомобільної навігації. Також завдяки Nokia C5 можна легко здійснювати пошук в інтернеті, смартфон забезпечить легкий доступ до улюблених інтернет-сайтів. Ви зможете оперативно завантажувати улюблену музику з онлайн каталогу Музика Ovi і різні додатки в Магазині Ovi.

Початок поставок Nokia C5 в Росії очікується в другому кварталі 2010 року.

Nokia C5
Nokia C5