Nokia випустила три телефону для любителів соціальних мереж

629

Компанія Nokia оголосила про випуск трьох нових стільникових телефонів, які будуть цікавими для користувачів соціальних мереж. Серед представлених моделей Nokia C3, Nokia Nokia C6 і E5. Ці пристрої володіють повною QWERTY клавіатурою, що полегшує набір текстових повідомлень, а також забезпечують легкий доступ до акаунтів електронної пошти, соціальних мереж і служб обміну миттєвими повідомленнями.


Nokia C3

Nokia C3 побудована на базі платформи Series 40. З допомогою цього апарату користувачі можуть переглядати, коментувати, ділитися фотографіями в таких мережах, як Facebook і Twitter. Nokia C3 поставляється з додатками Ovi Mail, Ovi Chat. Серед інших особливостей: підтримка Wi-Fi, 2-мегапіксельна камера, 2,4-дюймовий дисплей, карта пам’яті на 8 Гб. У продажу Nokia C3 буде доступна в трьох колірних варіантах за ціною близько 90 євро.

Nokia C6
Nokia C6

Друга модель Nokia C6 працює на базі ОС Symbian. Ця новинка оснащена широким 3,2-дюймовим екраном з висувною клавіатурою. Nokia C6 буде доступна у продажу в 2 кварталі 2010 року за ціною близько 220 євро.

Nokia C6
Nokia C6
Nokia E5
Nokia E5

Nokia E5, що працює на базі Symbian, поєднує в собі функції, затребувані бізнес-користувачами, з підтримкою соціальних мереж. Продажі телефону стартують в 3 кварталі 2010 року. Вартість Nokia E5 складе близько 180 євро.

Nokia E5
Nokia E5