Ноутбук samsung galaxy book fold 17 отримає складаний екран

20

Накопичивши багатий досвід в розробці складних смартфонів, компанія samsung, схоже, збирається розширити впровадження своїх технологічних досягнень. Компанію підштовхує до цього рекордна кількість замовлень, зібраних на недавно випущені смартфони galaxy z fold3 і galaxy z flip3.

Новим форм-фактором для освоєння стали ноутбуки . З чуток, samsung збирається оснастити складним екраном поки не анонсований galaxy book fold 17.

Вперше про це стало відомо ще на виставці sid 2021 на початку року. Але там був показаний тільки концепт незвичайного ноутбука. В даний час samsung веде його повномасштабну розробку.

концепт ноутбука samsung galaxy book fold 17 зі складним екраном на виставці sid 2021

Як повідомляє постачальник чуток @universeice, очікування щодо galaxy book fold 17 цілком реальні. Але про самому ноутбуці і його характеристики поки відомо зовсім мало. Його головна відома характеристика-це 17-дюймовий складаний дисплей.

За оцінками експертів, реальний пристрій повинен вийти трохи іншим, ніж було показано на прикладі концепту з sid 2021. У концептуальної моделі були відзначені вузькі рамки навколо екрану і підекранна камера. Чи збережуться ці елементи в тому вигляді, як на початку року, невідомо.

Минулого року вже з’являвся ноутбук зі складним дисплеєм. Це був lenovo thinkpad x1 fold, оснащений 13,3-дюймовим складним oled-дисплеєм з роздільною здатністю 2048х1536 пікселів.

ноутбук lenovo thinkpad x1 fold 2019 року

Вперше модель lenovo thinkpad x1 fold була представлена на виставці ces 2019. Тоді її назвали “першим у світі складним комп’ютером”.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд планшета samsung galaxy tab s7 fe . Великий екран, стилус s pen в комплекті і потужний акумулятор здатні перетворити samsung galaxy tab s7 в універсальне рішення для роботи, розваг і творчості. Наскільки цей планшет зможе повторити долю galaxy s20 fe, що став одним з найуспішніших смартфонів компанії? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy tab s7 fe : планшет для роботи, відпочинку і творчості”.

читайте також:

microsoft surface book матиме розкладну клавіатуру типу apple magic keyboard