Ноутбуки Acer Aspire 5253 і 4253 з новими процесорами AMD Fusion

697

Корпорація Acer представила нові ноутбуки Aspire 4253 і Aspire 5253, що відрізняються високою продуктивністю і потужною графікою. Діагоналі ноутбуків становлять 14 і 15,6 дюймів відповідно.


Acer Aspire 5253

Ядром цих комп’ютерів є новий потужний процесор AMD серії E і графічний движок VISION Engine від компанії AMD, які забезпечують комфортний перегляд фільмів і потокового відео у форматі HD, достатню обчислювальну потужність для роботи з самими вимогливими до продуктивності програмами, потужну графіку DirectX 11 і тривалий час автономної роботи пристрою. Нові Aspire 4253 і Aspire 5253 оснащені дисплеями Acer CineCrystal зі співвідношенням сторін 16:9 і світлодіодним підсвічуванням, тачпадом з підтримкою функції одночасних торкань, роз’ємами HDMI і VGA, адаптерами бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11 a/b/g/n і Bluetooth 2.1+EDR, модулем Gigabit Ethernet, модулем Bluetooth 3.0 (опціонально), а також веб-камерою Crystal Eye. Acer Aspire 4253 і 5253 підтримують до 4 і 8 Гб оперативної пам’яті DDR3 відповідно і обладнані 320 або 500 Гб жорсткими дисками.

Ноутбуки Acer Aspire 4253 і 5253 виконані у витонченому корпусі з захищеною від подряпин текстурованою кришкою і пропонуються в трьох колірних рішеннях – чорному, коричневому і червоному. При виробництві новинок використовуються технології і матеріали, повністю відповідають міжнародним екологічним стандартам, наприклад, світлодіодні лампи, які обмежують споживання енергії та одночасно забезпечують більш високі експлуатаційні характеристики, а також енергозберігаючі процесори.

В Acer Aspire 4253 і 5253 передустановлена інноваційна платформа Acer Clear.fi, що забезпечує інтуїтивно-зрозуміле і комфортне спільне користування контенту, розташованого на всіх домашніх цифрових пристроях, об’єднаних в домашню мережу. Ідея Acer Clear.fi полягає у створенні зручної системи із загальним інтерфейсом для обміну медіафайлами, що знаходяться на різних пристроях користувача, без використання носіїв (дисків, флешок і т. д.). Платформа Clear.fi не вимагає ніякої попередньої настройки, починаючи з 2011 року вона встановлена в кожне пристрій Acer, завдяки чому воно зможе миттєво підключатися до бездротової домашньої мережі та проводити обмін збереженими мультимедійними файлами з іншими цифровими пристроями.

Орієнтовно Acer Aspire 5253 надійде в продаж в Росії в лютому 2011 року.