Нова колекція навушників AKG

511

Концерн Harman International Industries вперше представив іменну серію відомого композитора, музиканта і продюсера Квінсі Джонса, розроблену спільно з відомим австрійським брендом AKG.


AKG Q350

Колекція складається з трьох типів навушників: вкладиші AKG Q350, міні-вуха AKG Q460 і студійні навушники AKG Q701, кожні з яких представлені в трьох колірних рішеннях – стильному чорному з білими вставками, ошатному білому з зеленими вставками і зеленому.

AKG Q460
AKG Q460

AKG Q350 відрізняються точністю відтворення музичного матеріалу, широким динамічним діапазоном і підходять для використання з музичними плеєрами, в тому числі новими поколіннями iPhone і iPod.

AKG Q701
AKG Q701

AKG Q460 були розроблені з урахуванням тривалого прослуховування музики, складаний механізм 3D-AXIS призначений для їх зручного перенесення, а м’які амбушюри зроблять прослуховування мелодій більш комфортним. У комплект входять два знімних односторонніх кабелі різної довжини.

AKG Q701, як і інші студійні навушники, оснащені звуковими котушками з намотуванням плоским дротом і мембраною Varimotion, завдяки чому відтворена звукова картина має чітку деталізацію, володіє обсягом і глибиною.

На російському ринку навушники будуть доступні в кінці жовтня 2010 року.