Нова колекція погодних пристроїв від Oregon Scientific

404

Компанія Oregon Scientific оголосила про виведення на російський ринок нової колекції цифрових погодних пристроїв Solar Target, що використовують у своїй роботі енергозберігаючі технології.

Нова колекція погодних пристроїв Solar Target включає в себе цифрові погодні станції, оснащені сонячними батареями. Принципова відмінність між пристроями колекції Eco і колекції Solar Target полягає в тому, що пристрої колекції Eco здатні працювати на сонячних батареях в автономному режимі, в той час як сонячні батареї в пристроях колекції Solar Target забезпечують їх часткове харчування паралельно зі звичайними батареями, що значно збільшує термін служби останніх. Крім цього пристрою колекції Solar Target виконані в чорному глянці.

Колекція Solar Target включає в себе дві безпровідні цифрові погодні станції, BAR806 і BAR808HG, що володіють безліччю корисних функцій.

Модель BAR806 дозволяє проводити вимірювання температури в приміщенні і на вулиці, показуючи тенденції її зміни, а також вимірювати вологість у приміщенні. На дисплеї погодної станції відображається анімований прогноз погоди на найближчі 12 – 24 години (сонячно, мінлива хмарність, хмарно, опади). Є можливість підключення до пристрою до трьох зовнішніх датчиків радіусом дії до 30 метрів, дозволяючи контролювати температуру і вологість в різних місцях. Погодна станція реєструє мінімальні і максимальні значення температури за останні 24 години, а в разі заморозків попередить про їх настання за допомогою миготливого зеленого світлодіода.

Модель BAR808HG на додаток до зазначених функцій здатна фіксувати тенденції зміни вологості та атмосферного тиску (стабільно зростає, падає), а також може передавати різні попереджуючі повідомлення (жарко, туман, заморозки, шторм, вітер). Крім цього вона завжди підкаже, яка в даний час фаза Місяця.

Як і більшість погодних пристроїв Oregon Scientific, погодні станції колекції Solar Target мають функції годин, календаря і будильника, оснащені індикаторами необхідності заміни батарей в погодній станції і датчику. При цьому обидві погодні станції дуже компактні (94х46х160 мм) і важать трохи більше 200 р.