Нова лінійка ноутбуків Acer: Aspire 4741, Aspire 5741, Aspire 7741

388

Корпорація Acer представила в Росії нову лінійку ноутбуків Aspire, що відрізняються потужними процесорами, швидкісними модулями пам’яті, повним набором можливостей підключення, жорсткими дисками великого об’єму і сучасними графічними рішеннями.

Нова лінійка включає в себе 3 моделі: Acer Aspire 4741 з діагоналлю екрана 14 дюймів, Acer Aspire 5741 з діагоналлю екрана 15,6 дюймів і Acer Aspire 7741 з діагоналлю екрана 17,3 дюйма. Новинки оснащені новими надшвидкісними мобільними процесорами Intel Core i5 і i3 з набором мікросхем Mobile Intel HM55, що дозволяє забезпечити максимальну продуктивність для ігор, розваг та одночасного виконання декількох завдань.

Нова лінійка Aspire x741 виконана в новому стильному дизайні. Кути тонких корпусів ноутбуків заокруглені, а текстурована поверхня практичною сріблястою кришки забезпечує захист від подряпин і пошкоджень.

Ноутбуки нової лінійки Aspire x741 забезпечують яскраве, живе зображення і підвищену читаність в умовах поганого освітлення завдяки екрану Acer CineCrystal зі співвідношенням сторін 16:9 і технологією світлодіодного підсвічування без вмісту ртуті.

Сучасні графічні рішення, два вбудовані стереодинаміки Acer 3DSonic і порт HDMI для перегляду зображень з високою роздільною здатністю на різних периферійних пристроях відкривають широкі можливості для розваг і дозволяють грати в новітні ігри в форматі HD з високою якістю графіки.

Aspire x741

Клавіатура Acer FineTip з великими клавішами, а також опора для рук з матовою металевою поверхнею дозволяють комфортно набирати текст. Сенсорна панель з функцією розпізнавання декількох одночасних торкань дозволяє «скролити», масштабувати або гортати сторінки всього одним дотиком.

Нові Aspire x741 оснащені модулями пам’яті DDR3 об’ємом до 8 Гб, що забезпечує швидкий відгук системи і безконфліктну роботу декількох додатків одночасно. Жорсткі диски великого об’єму дозволяють зберігати велику кількість цифрових даних. Пристрій для читання карт підтримує найпоширеніші формати карт пам’яті і забезпечує простоту і зручність передачі даних.

Повний спектр можливостей підключення досягається з допомогою найсучасніших дротяних і бездротових технологій: мережеве підключення 802.11 a/b/g Wi-Fi Certified з підтримкою Acer SignalUp з бездротовою технологією Nplify, додаткова функція Bluetooth 2.1+, Gigabit LAN і модем.
Рішення Acer Video Conference, що включає веб-камера Acer Crystal Eye з високим дозволом (1280×1024) і з підтримкою оптимізованої технології Acer PrimaLite дозволяє підтримувати зв’язок і здійснювати сеанси конференц-зв’язку.

Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 4741 – від 25 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 5741 – від 26 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 7741 – від 30 тис. рублів.