Нова серія РК-телевізорів BBK Palette

549

Компанія BBK Electronics повідомила про запуск у продаж двох моделей РК-телевізорів серії Palette LD1912K і LD2212K. У комплект до них входять змінні кольорові панелі для корпусу.


BBK Palette

РК-телевізори Palette забезпечують можливість відтворення відео високої чіткості: вони відносяться до категорії HD Ready (720p) і мають HDMI-інтерфейсом для підключення пристроїв, що формують сигнал HDTV.
LD1912K і LD2212K з діагоналями екрана 19 і 22 дюйма відповідно, – телевізори-комбайни, що володіють вбудованим мультиформатним DVD-плеєр з механізмом завантаження дисків Slot-in. Обидві моделі оснащені системою Караоке++. В подарунок до них додаються караоке-диск на 500 пісень. Серед особливостей моделей нової серії – наявність зчитувача карт пам’яті (SD/MMC/MS) і вбудованого високошвидкісного USB 2.0-порту.

У комплект до РК-телевізорів нової серії входять три змінні пластикові рамки: класичного сріблястого, блакитного і жовтого кольорів. Панелі легко кріпляться до корпусу телевізора за допомогою магнітів.
LD1912K і LD2212K оснащені VGA-інтерфейсом і PC аудіовходом, завдяки чому їх можна використовувати в якості монітора персонального комп’ютера. Сумісні моделі з настінним кріпленням стандарту VESA.
РК-телевізори серії Palette, LD1912K і LD2212K, надійдуть у продаж в кінці березня поточного року.

BBK Palette
BBK Palette