Нове покоління купе Mercedes-Benz CL-Класу

309

«Мерседес-Бенц» представив оновлене купе Mercedes-Benz CL-Класу. Повністю заново розроблений бітурбований двигун V8 потужністю 320 кВт (435 к. с.), що працює під капотом автомобіля CL 500 BlueEFFICIENCY витрачає всього 9,5 л бензину марки «Супер» на кожні 100 км. Цей показник, отриманий у відповідності з поточними стандартами (NEFZ), означає економію до 23% палива, у порівнянні з попередньою версією двигуна. Рівень викидів CO2 зменшився з 288 до 224 г на кілометр шляху. Крім знову розробленої технології BlueDIRECT, де використовується третє покоління безпосереднього уприскування бензинового зі струменевим управлінням згорянням, значного скорочення витрати палива сприяє пакет BlueEFFICIENCY, «скроєний» для купе CL 500 BlueEFFICIENCY. Додатковий внесок у підвищення економічності вносять, зокрема, оптимізована з точки зору економії енергії управління генератором, паливним насосом, компресором кліматичної установки і гідропідсилювачем рульового приводу, а також функція « ECO Start-Stop» (постачається не в усіх країнах). Фахівці Mercedes-Benz оснастили купе CL-Класу новітньої мультимедійною технікою.

Модифікована підвіска Active Body Control (ABC) з функцією стабілізації при бічному вітрі і рульове управління зі збільшеним передавальним відношенням, зі свого боку, вносять вклад у підвищення безпеки.

Mercedes-Benz CL-Класса

У новому вигляді постає і передній бампер з трьома повітрозабірними отворами і хромованою накладкою. В крайні повітрозабірні отвори, службовці для охолодження гальмівних механізмів, елегантно інтегровано з хромованою планкою зі світлодіодами, що утворюють денні ходові вогні. В основі світлотехніки купе – інтелектуальна система керування зовнішнім освітленням Intelligent Light System (ILS) і система адаптивного управління головним світлом.

Mercedes-Benz CL-Класса

Перші автомобілі прибудуть до Росії восени 2010 р. Російські ціни на базові моделі оновленого CL-Класу складуть: CL 500 BlueEFFICIENCY – 6 280 000 рублів, CL 500 4MATIC BlueEFFICIENCY – 6 580 000 рублів, CL 600 – 8 900 000 рублів, СL 63 AMG – 8 900 000 рублів, CL 65 AMG – 13 100 000 рублів.

Mercedes-Benz CL-Класса
Mercedes-Benz CL-Класса
Mercedes-Benz CL-Класса
Mercedes-Benz CL-Класса
Mercedes-Benz CL-Класса