Нове покоління Volkswagen Caddy

717

«Volkswagen Комерційні автомобілі» представив нове покоління бестселера Caddy. Тепер зовнішність Caddy відповідає єдиної концепції Volkswagen DNA, а завдяки лінійці бензинових і дизельних двигунів витрата палива знизився на 21%.

Новий Caddy буде першим у своєму класі автомобілем, оснащеним у стандартній комплектації всіх моделей електронною системою курсової стійкості (ESP). У цьому «Volkswagen Комерційні автомобілі» суворо дотримується своєї стратегії безпеки.. Крім того, новий Caddy буде єдиним автомобілем у своєму сегменті, що надає в якості додаткової опції високотехнологічну 6 або 7-ступеневу коробку передач DSG і систему допомоги при рушанні на підйомі. А автомобіль знову пропонується у варіанті зі збільшеною колісною базою (Maxi) і з повним приводом (4MOTION).

Вперше другий ряд сидінь на всіх моделях може зніматися повністю. Таким чином, максимальний обсяг завантаження 5-місцевого Caddy становить 3030 літрів, а для Caddy Maxi ця цифра зростає до 3880 літрів. Опція Flexi-Seat Plus дозволяє в модифікації Caddy Maxi збільшити простір для розміщення вантажу (з боку пасажира переднього сидіння) на 3 м, а вантажна місткість в цьому випадку зростає до рекордних у своєму класі 4,7 м3. Крім того, Caddy може бути обладнаний третім рядом неподільних сидінь (стандартним в модифікаціях Caddy Maxi Trendline і Comfortline), при цьому в ньому можуть розміститися до семи чоловік.

Шість нових високотехнологічних бензинових і дизельних двигунів Caddy володіють підвищеною ефективністю і відповідають нормам Євро 5. Всі двигуни модельного ряду нові, вони оснащені турбонагнітачами і безпосереднім уприскуванням палива.

Можна вибрати модифікацію з одним з чотирьохклапанних дизельних двигунів з турбонаддувом (TDI) потужністю 75 л. с., 102 л. с., 110 л. с. і 140 л. с., кожен з яких оснащений безшумної та ефективною системою безпосереднього вприскування палива Common Rail. Крім того, всі двигуни TDI в стандартній комплектації оснащені фільтром сажі. Двигун TDI потужністю 102 л. с. може бути укомплектований 7-ступінчастою коробкою DSG. Для більш потужного двигуна TDI 140 л. с. також є спеціально сконструйовані 6-ступінчаста коробка DSG. Двигун TDI потужністю 110 л. с. встановлюється виключно на моделі з повним приводом 4MOTION.

В даний час, найекономічнішою моделлю в лінійці є новий Caddy з двигуном TDI потужністю 102 л. с. з технологією BlueMotion. Середня витрата палива – 4,9 літра на 100 км, що на 0,6 літра менше попередньої моделі з технологією BlueMotion, а величина викидів СО2 не перевищує 129 г/км.

Кожна модель Caddy, оснащена BlueMotion, має систему Engine-Stop-Start і автоматичну систему рекуперації електричної енергії акумуляторної батареї. Це дозволяє під час гальмування використовувати енергію, яка в іншому випадку була б втрачена. Завдяки такій системі кожен раз, коли водій знімає ногу з педалі зчеплення або при цьому одночасно гальмує, напруга генератора зростає і використовується для підзарядки акумулятора, що зменшує навантаження на двигун, а також знижує витрату палива.

Для Caddy використовуються два нових бензинових двигуна TSI з турбонагнітачем і безпосереднім уприскуванням палива. Економічні чотирициліндрові двигуни об’ємом 1,2 літра мають потужність 86 л. с. і 105 л. с. Середня витрата палива, наприклад, модифікації потужністю 105 л. с. всього 6,6 літрів на 100 кілометрів, а викиди СО2 становлять 154 г/км. Таким чином, у порівнянні з попередньою моделлю витрата палива знижена на 1,6 літра (21%). Ще одним економічним двигуном є 2-літровий газовий двигун EcoFuel потужністю 109 л. с.

Новий Caddy відрізняється зміненою конфігурацією модельного ряду. Це відноситься як до поліпшення варіантів комплектації, новим матеріалам інтер’єру, кермового колеса, елементів обладнання, так і до зміни модельного ряду. Caddy продовжує випускатися у варіантах вантажного фургона «Kombi», які складають близько 70% обсягу продажів. Для клієнтів з підвищеними вимогами до характеристик, марка «Volkswagen Комерційні автомобілі» повністю адаптувала варіанти комплектації. Тепер випускаються три комплектації Caddy: Startline, Trendline і Comfortline. Комплектація Trendline замінить Caddy Life, а топова модель Comfortline прийде на зміну успішній акційної моделі «Style». Лінійка Startline введена як модель в мінімальній комплектації. В якості нової топової моделі також буде випускатися Comfortline Edition (раніше Style Edition). Крім того, модельний ряд включений популярний туристський автомобіль Tramper (як Caddy, так і Caddy Maxi).

У стандартну комплектацію всіх моделей входять денні ходові вогні, які включаються при русі в світлий час доби. В якості додаткової опції можна вибрати систему адаптивного освітлення в повороті (інтегрована в передні протитуманні фари), поздовжні релінги на даху (входить в стандартну комплектацію Comfortline) і нову радіонавігаційну систему RNS 315.