Новий автомобільний GPS-навігатор Neoline V6 Max

216

У продаж на російському ринку надійшов GPS-навігатор Neoline V6 Max з сенсорним 6-дюймовим екраном, що працює у високому дозволі 800х480 пікселів. Товщина пристрою становить 13 мм


GPS-навігатор Neoline V6 Max

GPS-навігатор V6 Max створений на основі процесора Sirf Atlas IV 500 МГц з вбудованим GPS-приймачем на 22 каналу. Об’єм оперативної пам’яті складає 128 Мб. Пристрій забезпечений вбудованою пам’яттю 2 Гб і підтримує micro SDHC карти до 8 Гб.

Платформа Windows CE 6.0 оптимізує роботу будь-яких навігаційних програм, так і мультимедійних додатків. Neoline V6 Max відтворює 10 відео форматів, програє аудіо-файли, флеш-анімацію, відображає зображення та електронні книги.

Крім вбудованого динаміка, вивід звуку з навігатора здійснюється через навушники (роз’єм Jack 2.5), і через стерео-систему автомобіля, під засобом FM-трансмітера. Об’єм акумулятора Neoline V6 Max становить 1300 мА/ч і гарантує автономну роботу до 4 годин.

Автомобільний GPS-навігатор Neoline V6 Max можна придбати з навігаційними системами Navitel або City Guide на вибір за ціною 9 тис. руб.