Новий автомобільний мультимедійний центр Prology DVS-1240

406

Prology представила новинку – автомобільний мультимедійний центр розмір 1 DIN Prology DVS-1240.
На повністю знімною відкидається передній панелі моделі розташований кольоровий широкоформатний РК-монітор з діагоналлю 89 мм, працює в системах кольоровості PAL і NTSC.


Автомобільний мультимедійний центр Prology DVS-1240

Prology DVS-1240 підтримує формати DVD, CD, MPEG4, JPEG і MP3. Завдяки підтримки файлової системи Giga MP3 програвач читає MP3-файли, записані на DVD диску. Щілинний дископрийомник знаходиться за повністю знімною передньою панеллю. Там же розташований слот для карти пам’яті SD, з якою Prology DVS-1240 також здатний зчитувати всі перераховані вище формати. Його арсенал доповнено підтримкою карт пам’яті з інтерфейсом USB.

Ресивер Prology DVS-1240 забезпечений високошвидкісним цифровим PLL-тюнер з пам’яттю на 18 радіостанцій і системою виведення на екран додаткової інформації Назва радіостанції, погода тощо).
Крім власних ресурсів Prology DVS-1240 взаємодіє із зовнішніми пристроями і має широкі можливості для комутації. Для підключення повноцінної акустичної системи в мультимедійному центрі передбачено 4-канальний лінійний аудіовихід і лінійний вихід на сабвуфер. Крім того ресивер дозволяє підключати зовнішній джерело відео або аудіо з допомогою входу Mini-Jack, розташованого на передній панелі. Prology DVS-1240 стане відмінним помічником у паркуванні, варто тільки підключити камеру заднього огляду, для неї також передбачено лінійний відеовхід.