Новий бездротовий комплект Genius LuxeMate 800

412

На російський ринок виходить новий бездротовий комплект з клавіатури і миші Genius LuxeMate 800.
Модель оснащена мініатюрною (всього кілька міліметрів у довжину) ресівером, який не займає простір робочого столу, і тому набагато більш практичний порівняно зі стандартним приймачем.


Genius LuxeMate 800

Ресивер забезпечує стабільну роботу клавіатури і миші в радіусі 10 м на частоті 2,4 ГГц. Крім того, у пристрої реалізована функція придушення перешкод, що забезпечує стабільну радіозв’язок під час роботи.

Плоска компактна клавіатура обладнана низькопрофільними клавішами, які не шумлять. Дванадцять гарячих клавіш забезпечують комфорт при прослуховуванні музики, перегляді фільмів і роботі в мережі Інтернет. Для функціонування пристрою потрібні дві звичайні батарейки AAA.

Оптична миша з лазерним сенсором 1200 dpi так само, як і її «сестра», володіє невеликими габаритами. Симетрична конструкція пристрою дозволяє однаково комфортно управляти нею як правою, так і лівою рукою. Миша «харчується» від двох стандартних батарейок AA.

На російському ринку новинка з’явиться в березні 2010 року. Орієнтовна роздрібна ціна комплекту Genius LuxeMate 800 складе 1,4 тис. рублів.