Новий CD/MP3 ресивер Prology CMD-230UR

523

Навесні в модельному ряду CD/MP3 ресиверів під торговою маркою Prology очікується поповнення – нова модель Prology CMD-230UR.


Prology CMD-230UR

Головний пристрій забезпечений високошвидкісним цифровим PLL тюнером з пам’яттю на 18 радіостанцій і системою RDS-EON, що дозволяє отримувати коротку інформацію, наприклад назва радіостанції, прогноз погоди і т. д. прямо на дисплеї ресівера.

На повністю знімною передній панелі ресівера Prology CMD-230UR, розташовані щілинної дископрийомник і яскравий матричний РК-дисплей, на який виводиться вся інформація. Крім того, ресивер здатний зчитувати музику з карт пам’яті SD і флеш-карт з інтерфейсом USB. Слот для SD карт знаходиться за передньою панеллю, USB розташовується прямо на ній, в нижній частині за пластиковою кришечкою прямо по центру. Тут же розмістився лінійний стереовхід Mini-Jack, дозволяє підключати зовнішній джерело аудіосигналу, наприклад, MP3-плеєр. Інформація про МР3-файлів відображається завдяки попередньо встановленого індикатору ID3 TAG.

Керувати ресивером можна за допомогою кнопок і двох поворотних енкодерів, розташованих на передній панелі. Дизайн ресивера можна назвати мінімалістичним, його передня панель побудована за принципом згладженої симетрії.