Новий GPS-навігатор Treelogic TL-5003BG

490

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-5003BG. Основною особливістю автомобільного навігатора Treelogic TL-5003BG є вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN, що дозволяє не тільки використовувати пристрій в якості телефонної гарнітури hands-free, але і отримувати інформацію про пробки і проглядати веб-сторінки.


GPS-навігатор Treelogic TL-5003BG

Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Потужний процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також високочутливий 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-5003BG високу продуктивність. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менше 3 м, проте навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10 м.

Яскравий 5-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з антибліковим покриттям забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а підтримка пробок дозволяє в режимі реального часу стежити за ситуацією на дорозі і вибирати оптимальний маршрут. При товщині всього 13 мм і вазі в 163 грами TL-5003BG легко поміщається в кишеню або мініатюрну дамську сумку і може використовуватися не тільки в автомобілі, але і на прогулянці.

Treelogic TL-5003BG комплектується навігаційними системами останнього покоління – Навітел Навігатор 3.2 Автоверсія, City Guide 3.7 або АВТОСПУТНИК Росія 3.2. У комплекті йдуть новітні карти більше 200 міст Росії. Картографічне ПЗ повністю русифіковане і локалізовано та підтримує інтелектуальний пошук точки призначення – за адресою, GPS-координатами, точці POI або синонімів (наприклад, Санкт-Петербург – Пітер). Адресний пошук ведеться з точністю до номера будинку, корпусу і будови.

Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення. А динамік (2 Вт) забезпечить хорошу чутність при наявності зовнішніх шумів. Особливо складні дорожні розв’язки на карті відображаються в тривимірному форматі (3D), що збільшує шанси водія правильно вибрати схему руху. У програмах також реалізовані додаткові навігаційні функції: ідентифікація камер спостереження ДАІ (SPEEDCAM) і можливість завантаження бази корисних об’єктів POI (Points of Interest – АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т. д.).

Крім своїх прямих – навігаційних – «обов’язків» Treelogic TL-5003BG також може використовуватися в якості повнофункціонального медіаплеєра. Повний набір мультимедійних функцій – відтворення музичних треків (MP3), перегляд фотографій (JPG, GIF, BMP, PNG) і відео (MP4, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, MOV, FLV, 3GP), підтримка електронних книг (TXT) і захоплюючі ігри – перетворює автомобільний навігатор в центр цифрових розваг. Стандартний роз’єм 3,5 мм mini-jack) дає можливість підключити навушники.

GPS-навігатор Treelogic TL-5003BG вже доступний у продажу. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 6,5 тис. рублів.