Новий GPS-навігатор Treelogic TL-5004BG – помаранчеве настрій

414

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-5004BG.
Яскравий 5-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з антибліковим покриттям забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а підтримка пробок дозволяє в режимі реального часу стежити за ситуацією на дорозі і вибирати оптимальний маршрут. Чутливий сенсорний екран з великими кольоровими іконками оптимізовано для зручності управління, а інтуїтивно зрозуміле меню GPS-навігатора Treelogic TL-5004BG дозволяє максимально швидко налаштувати будь-які параметри.


GPS-навігатор Treelogic TL-5004BG

Вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN дозволяє підключитися до мобільного телефону або комунікатора і використовувати GPS-навігатор Treelogic TL-5004BG як модем для виходу в Мережу. Це робить можливим повноцінне використання онлайн-можливостей навігаційної програми: антипробочного сервісу, моніторингу переміщень автомобіля, автоматичного завантаження оновлень POI і карт безпосередньо в пристрій. Крім того, можливе також використання пристрою для перегляду веб-сторінок. Bluetooth-модуль також перетворює навігатор Treelogic TL-5004BG у зручний hands-free пристрій, забезпечуючи безпеку розмов по мобільному телефону за кермом. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також високочутливий 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-5004BG високу продуктивність. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менше 3 м, при несприятливих умовах вона не перевищить 10 м.

Тонкий корпус навігатора повністю покритий прогумованим пластиком Soft Touch, завдяки чому пристрій дуже приємно тримати в руках. Подібне покриття також запобігає вислизанню навігатора з рук і забезпечує тривале збереження привабливого зовнішнього вигляду пристрою.

Девайс програє музичні файли (MP3) і відео (MP4, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, MOV, FLV, 3GP), дає можливість перегляду картинок і фотографій (JPG, GIF, BMP, PNG), робить можливим читання електронних текстів з екрану навігатора і пропонує захоплюючі вбудовані ігри. Стандартний роз’єм mini-jack 3,5 мм дає можливість підключити навушники.

Рекомендована роздрібна ціна Treelogic TL-5004BG становить 6,5 тис. рублів.