Новий GPS-навігатор Treelogic TL-6001BF AV

431

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-6004BGF AV. Новинка виділяється висококонтрастним 6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 800х480 пікселів, AV-вхід, Bluetooth-модулем, підтримкою сервісу пробок, можливістю виходу в Інтернет, потужним мультимедійним функціоналом, FM-трансмітером.

Головною особливістю автомобільного навігатора Treelogic TL-6004BGF AV є яскравий 6-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з роздільною здатністю 800х480 пікселів, що займає практично всю передню панель пристрою. Екран забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а покриття антивідблиску дозволить навіть в променях сліпучого сонця без праці відстежувати мінливу дорожню ситуацію. Підвищена чутливість сенсорного екрану укупі з великими кольоровими піктограмами забезпечує максимальну зручність управління пристроєм, а інтуїтивно зрозуміле меню GPS-навігатора Treelogic TL-6004BGF AV дозволяє максимально швидко налаштувати будь-які параметри. Незважаючи на те, що інтерфейс пристрою адаптований для управління пальцями, в комплект поставки також входить і стилус.

Корпус навігатора повністю виконаний з прогумованого пластика Soft Touch, завдяки чому пристрій дуже приємно тримати в руках. Подібне покриття також запобігає вислизанню навігатора з рук і забезпечує тривале збереження привабливого зовнішнього вигляду пристрою. Задня сторона прикрашена металевою вставкою під «подряпаний метал», яка не тільки покращує зовнішній вигляд пристрою, але і захищає отвори динаміків.

Вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN дозволяє підключитися до мобільного телефону або комунікатора і використовувати GPS-навігатор Treelogic TL-6004BGF AV як модем для виходу в Мережу. Це робить можливим повноцінне використання онлайн-можливостей навігаційної програми: антипробочного сервісу, моніторингу переміщень автомобіля, автоматичного завантаження оновлень POI і карт безпосередньо в пристрій. Крім того, можливе також використання пристрою для перегляду веб-сторінок. Bluetooth-модуль також перетворює навігатор Treelogic TL-6004BGF AV в hands-free пристрій, забезпечуючи безпеку розмов по мобільному телефону за кермом. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Крім того, новинка оснащена FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати аудіозаписи, аудіотреки фільмів і голосові підказки навігації через магнітолу по радіоканалу. Доступна також функція стандартного мультимедійного плеєра без використання магнітоли автомобіля.

Потужний процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також високочутливий 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-6004BGF AV високу продуктивність. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менш 3-х метрів, однак навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10-ти метрів.

Девайс програє музичні файли (MP3) і відео (MP4, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, MOV, FLV, 3GP), дає можливість перегляду картинок і фотографій (JPG, GIF, BMP, PNG), робить можливим читання електронних текстів з екрану навігатора і пропонує вбудовані ігри.

GPS-навігатор Treelogic TL-6004BGF AV вже доступний у продажу. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 8,5 тис. рублів.