Новий мультимедійний центр Prology DVU-1310

360

Prology представив новинку – DVU-1310. Цією моделлю Prology відкриває нову серію мультимедійних центрів DVU з вбудованим в передню панель, РК-монітором, але без приводу для читання дисків. Представлений однодіновий ресивер DVU-1310 оснащений широкоформатним монітором з діагоналлю 3 дюйми (75 мм), підтримує системи кольоровості PAL/NTSC/SECAM.


Prology DVU-1310

Сьогодні все більшою популярністю користуються максимально компактні «способи» зберігання інформації, наприклад, на флешці, MP3 плеєрі або в пам’яті мобільного телефону. Слідуючи сучасним тенденціям, в конструкції Prology DVU-1310 виключено привід для читання дисків, завдяки чому через відсутність рухомих деталей, що мають властивість ламатися, надійність апарату збільшилася в рази.

З допомогою Prology DVU-1310 ви зможете не тільки слухати музику у форматах MP3 і WMA, але дивитися відео у форматі MPEG4, також можливий перегляд JPEG зображень. Як вже зазначалося, Prology DVU-1310 може відтворювати аудіо-та відеоінформацію з таких носіїв, як карти пам’яті SD (є спеціальний слот) і з USB-сумісних пристроїв (флешки, MP3-плеєри) з допомогою відповідного передбаченого конструкцією інтерфейсу, розташованого праворуч від дисплея. Підключення зовнішніх пристроїв до центру можливо також за допомогою лінійного аудіо/відеовходи Mini-Jack, розміщеного на передній панелі. Ви завжди будете в курсі останніх подій, скориставшись високошвидкісний PLL тюнером, здатним запам’ятати налаштування 30 радіостанцій (18 FM і 12 в діапазоні СВ).

Максимальна вихідна потужність Prology DVU-1310 становить 4 х 50 Вт, в наявності є відеовихід RCA і готельний відеовхід для камери заднього огляду (її використання істотно спрощує процес паркування в умовах обмеженої видимості). У комплектації передбачений пульт ДУ.

Передня панель зроблена з високоякісного чорного пластика, ліворуч від екрану розташований сріблястий поворотно-натискний енкодер, облямований такого накладкою сріблясто-сірого кольору, що виглядає дуже стильно. І енкодер і кнопки управління мають приємну підсвічування зеленого кольору. Энкодерная частина передньої панелі знімається, що допоможе уберегти автомобіль від акту вандалізму і злому з метою викрадення ресивера.