NVIDIA GeForce GTX 570 GPU: вибухова продуктивність і тиха система охолодження

478

Слідом за успішним виходом на ринок графічного процесора GeForce GTX 580, представленого в минулому місяці, NVIDIA оголосила про доступність GeForce GTX 570 – новітньої моделі в серії графічних процесорів GTX 500 DirectX 11 (DX11), націленої на ігрові платформи ПК для ентузіастів. GeForce GTX 570 пропонує геймерам нове співвідношення ціни і продуктивності в області DX11 при збереженні низького рівня шуму. Нове рішення доступна вже сьогодні в провідних світових виробників відеокарт, включаючи ASL, ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle, Zotac і інших.


NVIDIA GeForce GTX 570

Як і всі графічні процесори NVIDIA, спроектовані під DX11, GTX 570 забезпечує найвищу в світі продуктивність в своєму класі в іграх DirectX 11 (DX11). GTX 570 до 128% швидше найближчого суперника в сучасних іграх DX11 з теселяцією і на 30% швидше в іграх попереднього покоління DX9 і DX10.

З повною підтримкою технологій NVIDIA 3D Vision і NVIDIA Surround графічний процесор GeForce GTX 570 забезпечує графічну міць і смугу пропускання, необхідну для ігор і Blu-ray фільмів високої чіткості в стереоскопічному 3D режимі на одному моніторі або на конфігурації до трьох моніторів для повного занурення в ігрову середу. А технологія NVIDIA SLI, сама масштабована в індустрії мульти-GPU платформа, подарує геймерам приріст ігровий швидкості в іграх при підключенні у систему другого процесора GeForce GTX 570.

Рекомендована ціна GeForce GTX 570 для Росії – 15 тис. рублів.