Nvidia представила новий графічний процесор GeForce GT 430

414

Nvidia представила нове рішення в класі Fermi – графічний процесор Nvidia GeForce GT 430, який був спеціально розроблений, щоб забезпечити необхідну потужність в сучасних цифрових мультимедійних ПК і підтримку відео та аудіо високої чіткості в настільних комп’ютерах.


Nvidia GeForce GT 430

GeForce GT 430 заснований на новітньому 40нм GPU під кодовою назвою GF108, який вже використовують в різних настільних і мобільних платформах провідні OEM-виробники, включаючи Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony та ін GeForce GT 430 забезпечує широкі можливості редагування фото і відео, Blu-ray 3D, а також підтримку веб-браузера та веб-контенту нового покоління, які отримують прискорення GPU. У поєднанні з технологією Nvidia 3D Vision і сумісним дисплеєм, GT430 дозволяє дивитися цифровий контент в повноцінному стереоскопічному 3D режимі.

Забезпечуючи приріст продуктивності в іграх в 1,5 рази в порівнянні з попереднім поколінням, GeForce GT 430 підтримує індустріальний стандарт для розробки ігор DirectX 11 (DX11).

Ключові особливості GeForce GT 430:

  • Підтримка HDMI 1.4 a, телестандарта для передачі 3D контенту і передового багатоканального цифрового звуку
  • Спеціальний движок для відео, який прискорює контент Blu-ray 3D, забезпечуючи оптимальне відображення 3D в дозволі 1080p
  • 24-бітний багатоканальний звук високої чіткості до 192 КГц, DTS-HD Master Audio без втрат і потоковий звук Dolby TrueHD
  • Спеціальний движок обробки відео для зменшення енергоспоживання і тепловиділення
  • Підтримка технології Nvidia PhysX, самого повноцінного міжплатформового рішення для фізики

З сьогоднішнього дня GeForce GT 430 доступний у відеокартах від провідних виробників, включаючи ASL, ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, KFA2, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle, Zotac і інші.