NVIDIA випустила новий GPU GeForce GTX 560 Ti

456

NVIDIA представила GeForce GTX 560 Ti з негайною доступністю на ринку. GeForce GTX 560 Ti – це новітнє рішення в лінійці споживчих GPU Fermi, створеної спеціально під додатка DirectX 11 (DX11) для ігрових комп’ютерних платформ. GeForce GTX 560 Ti забезпечує новий рівень ціни/продуктивності для DX11 в продуктивному ігровому сегменті і при цьому відрізняється низькими шумовими характеристиками і мінімальними вимогами по енергоспоживанню.

Разом з підтримкою технологій NVIDIA 3D Vision і NVIDIA Surround графічний процесор GeForce GTX 560 Ti відрізняється міццю графіки і смугою пропускання відеопам’яті, які необхідні, щоб дивитися Blu-ray фільми високої чіткості і грати в понад 500 ігор і в 3D режимі на одному дисплеї або системі з трьох екранів. Технологія NVIDIA SLI, сама масштабована в індустрії платформа для декількох GPU, подарує геймерам приріст ігрової продуктивності при установці в ПК другого GPU GeForce GTX 560 Ti.

GTX 560 Ti вже доступний сьогодні від провідних виробників відеокарт, включаючи ASL, ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle, Zotac і інші, за роздрібною ціною від 250 доларів. У продажу буде широкий асортимент відеокарт GTX 560 Ti з різними частотами – 822 МГц і вище, включаючи 1 ГГц.