обладнання для конференцій

3-19-2020Виробник Jabra розпочав випуск перших у світі професійних бездротових гарнітур з вушними вкладниками. Пристрій дископодібної форми з вбудованими динаміками і .
Проведення щоденних корпоративних конференцій з кількістю учасників до 16 чоловік вимагає найкраще оборудование для конференций .
При використанні телефонної мережі PSTN – типу можна налагодити повноцінне функціонування IP – конференц телефона CP860 виробництва Yealink.
Конференц телефония виступає найбільш доступним і комфортним способом збільшення продуктивності ділових засідань.

Обладнання для конференцій забезпечує повноцінний двосторонній підтримку каналу зв’язку, що дає можливість абонентам одночасно розмовляти і слухати по обидві сторони лінії. Завдяки цим системам забезпечується якісне і надійне з’єднання груп абонентів, що імітує природне людське спілкування.
Широке охоплення аудиторії, з радіусом дії мікрофонів до 30 метрів дозволяє конференц телефону охопити дуже великі приміщення і дати можливість висловлюватися всім присутнім у залі. Застосування додаткових зовнішніх мікрофонів розширить охоплення до 70 метрів.

Обладнання для конференцій, надане нашою компанією, не тільки легко сумісний з різноманітними модифікаціями офісного обладнання. З його допомогою можна проводити спілкування з абонентами за допомогою гучного зв’язку керівнику у своєму кабінеті, або в переговорних кімнатах. Така апаратура здатна забезпечувати безпеку аудіо та контролювання ехо-, шумо – і перешкода проявлення. Конференц телефон дозволяє отримувати якісну і надійну передачу звуку. При цьому конференція перетвориться на вільний і комфортне спілкування співрозмовників, що забезпечить 100% розуміння учасників і дозволить приймати правильні рішення.
Обладнання для конференцій дозволяє чітко чути один одного, що дозволяє абонентам зосередитися на тематиці та поставлених завданнях, а не прислухатися до співрозмовників. Гнучка настройка таких систем дозволяє максимально ефективно проводити конференції з великою кількістю учасників.
Наші конференц системи дозволять підвищити продуктивність Вашого бізнесу.