Офіційно: realme gt 2 pro отримає екран lpo 2.0 з роздільною здатністю 3k і сканер відбитків пальців з розпізнаванням пульсу

31

На початку січня 2022 року відбудеться презентація флагманського смартфона realme gt 2 pro. За тиждень до анонсу компанія опублікувала технічні характеристики майбутньої новинки.

Що відомо

Виробник називає realme gt 2 pro своїм дебютним флагманським смартфоном преміального рівня. Прийдешня модель буде обладнана дисплеєм ltpo другого покоління формату 3k з роздільною здатністю 3216 x 1440 точок.

Ідентична панель буде встановлена в oneplus 10 pro і xiaomi 12 pro. У випадку з realme gt 2 pro діагональ складе 6,7″, а частота оновлення зображення – від 1 гц до 120 гц. Компанія заявляє, що динамічна зміна частоти оновлення дозволить на 1,7 години продовжити час автономної роботи.

Флагман обзаведеться новим оптичним сенсором для сканування відбитків пальців. Дактилоскопічний датчик зможе підраховувати частоту серцевих скорочень. Цю функцію ми бачили ще в xiaomi mi 11.

Коли чекати?

Realme gt 2 pro представлять 4 січня 2022 року. В опублікованому тизері є фраза world debut, але презентація відбудеться в китаї, а глобальна версія з’явиться трохи пізніше. Про ціни поки інформації немає.

Джерело: gizchina