Olive випустила на російському ринку музичний сервер O3HD

434

Компанія Olive представила нову модель музичного сервера Olive O3HD. Сервер O3HD призначений для функціонування у складі стереосистеми як високоякісного цифрового джерела. Кольоровий сенсорний дисплей забезпечує простоту і зручність керування, а ЦАП 24 біт/192 кГц – якісне звучання.


Olive O3HD

Власникам Olive O3HD не потрібно залучати комп’ютер для організації цифрових потоків: новий сервер здатний формувати музичний контент, не залишаючи свого робочого місця в стереосистеми. Olive пропонує безкоштовні мобільні додатки, що дозволяють здійснювати дистанційне керування сервером за допомогою iPhone або iPad.

Відразу ж після включення сервера в стереосистему користувач за допомогою кольорового сенсорного дисплея з інтуїтивним інтерфейсом отримує зручний доступ до цифрової колекції, може створювати плейлисти, здійснювати пошук музики, з легкістю «в один клік» сортувати обкладинки музичних альбомів.

O3HD розмірами не більше стандартного CD-програвач здатний зберігати некомпрессированное (FLAC) цифрове зміст до 1,5 тис. компакт-дисків або до 5 тис. композицій. Olive пропонує зручний сервіс для перекладу музичної CD-колекції в пам’ять сервера.

Конструкція O3HD оптимізовано для високоякісного відтворення музичних записів: у пристрої застосовано тихий жорсткий диск великої ємності з багаторівневим демпфіруванням, відсутні кулери – потенційне джерело шуму.