Olympus анонсував два професійних диктофон DM-5 і DM-3

474

Olympus випустив два професійних диктофона з голосовим управлінням і підтримкою PCM.


Olympus DM-3

Диктофони серії DM-Hi оснащені ергономічними кнопками, великим кольоровим дисплеєм. Це забезпечує швидку і зручну навігацію по меню і функцій. Модель DM-5 оснащена функцією голосового гіда, яка буде корисна, якщо потрібно скористатися диктофоном в дорозі. Функція «Голосовий гід» відтворює голосом інформацію про режим запису, форматі, імені файлу, номер файлу і навіть вміст текстових файлів .txt. Технологія розпізнавання голосу від Olympus і багатомовне меню дозволять шукати файли або складати розклад, просто промовляючи голосові команди. Olympus співпрацює з такими організаціями, як Dyslexia International (організація, що підтримує людей, які страждають дислексією). Тому модель DM-5 підтримує стандарт DAISY 2.02 (Digital Access Information Systems).

Olympus DM-5
Olympus DM-5

У користувачів є вибір з трьох популярних форматів запису, включаючи високоякісний формат PCM, і декількох режимів запису для різних умов – від ділової зустрічі до університетської лекції. Низькочастотний фільтр і шумозаглушення приберуть із запису відволікаючі фонові звуки, такі як шум кондиціонера або проектора. А коли виникне необхідність відтворити файл, технологія Euphony забезпечить найбільш реалістичне звучання.

Моделі серії DM-Hi оснащені вбудованою пам’яттю і слотом для карт пам’яті microSD, а також літієвим акумулятором. Модель DM-3 може зберігати (але не відображати) зображення, а функція «Візуальний індекс» моделі DM-5 дозволяє користувачеві призначити зображення файлу, і потім шукати файли по імені, а по зображенню (зображення краще всього передавати з камери через USB кабель). Поставляється в комплекті З Olympus Sonority дозволяє користувачам організовувати, редагувати, об’єднувати, розділяти і перейменовувати файли на ПК під управлінням Windows або Mac OS, або підписуватися на новинні стрічки RSS, підкасти і оновлення через Інтернет. Опціональна версія Sonority Plus дає можливість настроювати меню диктофона, записувати інформацію на CD і конвертувати файли в MP3.

Нові диктофони оснащені вбудованою пам’яттю об’ємом до 8 Гб. Диктофони DM-5 і DM-3 надійдуть в продаж в серпні 2010 року.